şükela:  tümü | bugün
 • youtube'da diğer youtuberlarla ve kanallarla resimli, videolu dalga geçen adamın biri. dalga geçtiği videolar da o kadar ileş şeyler ki böyle birşey için vaktini harcamış olmasına üzülüyor insan ister istemez. konuştuğu kısımlarda da tahminimce kendi oynadığı oyunların videolarını koyuyor.

  https://www.youtube.com/…l/ucaiy6wweqd4y5ximm7bzbqw
 • youtube'daki saçma sapan video içerik üreticileri çok güzel bir şekilde dalgaya alan youtube kanalı. lakin telif haklarından videolarının kaldırılması sonucu, birkaç tanesini facebook'a yükledi ve maalesef youtube kanalı daha fazla ihtar alırsa kapatılacak.

  o yüzden sonuna kadar kendisini desteklememiz ve youtube üzerinde yer edinmesi sağlamamız gerekiyor ki, 2012'den beri saçma sapan insanların doluştuğu bu platformun kalite düzeyi artık belli bir seviyeye gelsin.
 • severek izlediğim youtube kanalı. yeni neslin pek sevdiği youtube ünlüleri ve videoları ile dalga geçiyor. leafy adlı kanal da bu akımın öncüsüymüş.
 • umarim basina bir sey gelmeden uzun sureler izleyebiliriz. duygularimiza tercuman olmaktadir.
 • az önce keşfedip abone olduğum kanal. videoları gayet başarılı bence ama birkaçını kaldırmak durumunda kalmış sanırım telif dolayısıyla. facebook a yüklemiş. bana öyle geliyor ki bu kanal kapatılır ama umarım öyle olmaz. umarım hak ettiği gibi büyür ve ben de düzenli olarak videoları izler eğlenirim.

  bu arada belirtmeden geçemeyeceğim, videolarda konuşan kişinin sesi çok etkileyici. tabii ki ses ile oynadığının farkındayım ama olsun.*
 • ülkedeki internet çöplüğünde belki de en düzgün ve yararlı olan şey.
  hastası olduk ailecek.
  hele ki videoların sonunda çıkan o "yalvarıyorum üye olun" çağrısı müthiş.
  bu kepazeliği kendi silahıyla vurmak ancak bu kadar olabilirdi, tebrikler*
 • kokuşmuş youtube ortamında, hislere tercüman olan adam.
 • şu günlerde tek gülme sebebim olan eleman.

  starbucks'tan atılan kıza öyle güzel küfürsüz argosuz (ingilizce küfürlü monte videolar bir yana) giydiriyor ki hazır cevaplılığına hayran kaldım. mesela bu hanım kızımız okulundaki starbucks personelinden çok tatlı çok hızlılar harika diyerek söz ederken "bir an önce gitsin diye hemen hızlıca veriyolar kahveni neden bahsediyosun:))" gibi küfür etkisi yaratan tespitler yapıyor . :))

  takip edin lan bu elemanı.

  ses tonu gerçek mi bilmiyorum ama çok ironik garip komik geliyor kulağa :))

  aylar sonra gelen edit:
  yorekok da ekşi gibi çok geçmeden 100.000'lere ulaşıp popüler oldu ve işin ironik tarafı babakok'un yerin dibine soktuğu insan tipleri de kendilerini babakok gibi sistem karşıtı birey gibi sanıp takip etmeye başlaması oldu. çoluk çocuk üşüştü kanala. ben yorekok'u temmuz sonundan yani neyse ilk çıktığı günden beri -daha o zaman 5.000 takipçisi bile vardı yoktu- severek takip ediyorum. kafa dengi birkaç insana da saçma salak insanlar izlemesin diye gizli gizli tavsiye ettim bak bir eleman var çok ince laf sokuyor takipçisi 2 haftada 5.000 iken 20.000'i geçti falan diye. ama maalesef çok alakasız insanların takip ettiği sayfaya dönüştü şimdi.
 • leafyishere ve pyrocynical benzeri,çeşitli gereksiz youtuber'ları küfürsüz ve zekice yamultan,tam da türk youtube'unda aranan kan,çok şükela bir youtube kanalı.
 • türkiye'nin en kültürlü youtuber'ı denebilir. mizahın nasıl yapılacağını ve dozunda eleştirmeyi iyi bilen bir kardeşimiz. türkiyedeki boş içerik üreten youtube kanallarını trolleyerek terapi etkisi yaratıyor çünkü duygularımıza tercüman oluyor. kendisinin kitlesi yavaş yavaş büyüyor şu an ve bunun farkına varan youtube kanalları kendisine ban atıyor inşallah kapanmaz kanalı kapansa da facebooktan devam eder. ülkemizde oturmuş bi troll kültürü yok umarım yorekok bunu oturtmayı başarır. pewdiepie bile kendisini eleştirenlerle ilgili eğlenceli videolar çekiyor. neyse kullandığı müzikler ve logosuna aşık oldum montajları da kaliteli umarım devam eder böyle.