şükela:  tümü | bugün
 • youtube'da diğer youtuberlarla ve kanallarla resimli, videolu dalga geçen adamın biri. dalga geçtiği videolar da o kadar ileş şeyler ki böyle birşey için vaktini harcamış olmasına üzülüyor insan ister istemez. konuştuğu kısımlarda da tahminimce kendi oynadığı oyunların videolarını koyuyor.

  https://www.youtube.com/…l/ucaiy6wweqd4y5ximm7bzbqw
 • umarım çok uzun süre devam eder bu kanal. videolarını hazırlarken en azından malzeme sıkıntısı çekmeyeceğini bilmek güzel.
 • youtube'daki saçma sapan video içerik üreticileri çok güzel bir şekilde dalgaya alan youtube kanalı. lakin telif haklarından videolarının kaldırılması sonucu, birkaç tanesini facebook'a yükledi ve maalesef youtube kanalı daha fazla ihtar alırsa kapatılacak.

  o yüzden sonuna kadar kendisini desteklememiz ve youtube üzerinde yer edinmesi sağlamamız gerekiyor ki, 2012'den beri saçma sapan insanların doluştuğu bu platformun kalite düzeyi artık belli bir seviyeye gelsin.
 • severek izlediğim youtube kanalı. yeni neslin pek sevdiği youtube ünlüleri ve videoları ile dalga geçiyor. leafy adlı kanal da bu akımın öncüsüymüş.
 • ön edit: artık tam olarak şudur.

  bu gün keşfettiğim, sunucusu tarafından "türkiyenin en boktan ve manasız" sıfatıyla tanıtılan bir youtube kanalı. son dönemde youtube'da gittikçe artan salak saçma sosyal deney ve challenge videolarından, youtube'da vakit geçiren her aklı başında insan gibi bunalmış olacak ki böyle bir kanal açma gereği duymuş diye düşünüyorum.

  özetle yaptığı iş, diğer türk "youtuber"ların aptal saptal videoları üzerinde kritik yapıp hafifçe taşşak geçmek. kendi konuşurken eş zamanlı olarak cs go, battlefront gibi -büyük ihtimalle- kendi oynadığı oyunlardan videolar göstermesi, videolarını sıkılmadan izlenebilir hale getiren en önemli faktör.

  ben beğendim.

  not: facebook sayfası daha aktif

  edit: oyun videoları kendine ait değilmiş. yaptığı muhabbet de hafiften sıkmaya başladı, mizahi tespit cümleleri kurabilmek için epey zorluyor bazen.

  edit: yalnız son videolarına epey güldüm
 • umarim basina bir sey gelmeden uzun sureler izleyebiliriz. duygularimiza tercuman olmaktadir.
 • ergenlerin müptelası olduğu saçma sapan youtuberları küfür etmeden itin götüne sokarak duygularımıza tercüman olan adam. henüz çok fazla takipçisi olmamasına rağmen bazı videolarının youtube'dan telif yiyerek kaldırılması yaptığı işte ne kadar başarılı olduğunu göstergesi.

  youtube'dan kaldırılan videoları facebook'ta mevcut. bilginize.

  facebook sayfası

  youtube kanalı
 • az önce keşfedip abone olduğum kanal. videoları gayet başarılı bence ama birkaçını kaldırmak durumunda kalmış sanırım telif dolayısıyla. facebook a yüklemiş. bana öyle geliyor ki bu kanal kapatılır ama umarım öyle olmaz. umarım hak ettiği gibi büyür ve ben de düzenli olarak videoları izler eğlenirim.

  bu arada belirtmeden geçemeyeceğim, videolarda konuşan kişinin sesi çok etkileyici. tabii ki ses ile oynadığının farkındayım ama olsun.*
 • ülkedeki internet çöplüğünde belki de en düzgün ve yararlı olan şey.
  hastası olduk ailecek.
  hele ki videoların sonunda çıkan o "yalvarıyorum üye olun" çağrısı müthiş.
  bu kepazeliği kendi silahıyla vurmak ancak bu kadar olabilirdi, tebrikler*
 • kokuşmuş youtube ortamında, hislere tercüman olan adam.