şükela:  tümü | bugün soru sor
  • edit6: yorekok herhalde geldiğine pişman olmuştur ama senlik birşey yok kusura bakma , biz yönetimin her önüne geleni buraya davet etmesine karşıyız

edit5: arkadaşlar yorekok bile bizim derneğe üye oldu
    (#75864500) demek sesimizi duyurduk

edit4: işin güzel yanı tanımıyoruz ama mutluyuz

--- spoiler ---

sloganımız yorekok kim amk

--- spoiler ---

derneğin kurucusuyum, yorekok başlığına yorekok kim amk yazanlar davetlimdir.
    harbiden yorekok kim amk, ismini yazarken bile kopya çektim, yazdıktan sonra doğru mu yazdım diye kontrol ettim.
    tanımak için youtube kanalına girdiniz biliyorum , bende girdim ama bi sikim anlamadım.bunlar nasıl video amk. komik mi anlamadım bile.
    herhalde bi sonraki davetli enes batur olacak.

edit: ferhan şensoy istiyoruz

edit 2: (#75863049) adama o kadar atıp tuttuk , soruma cevap verdi. adamsın yorekok

edit3: tabi çizgimizi bozmuyoruz yorekok kim amk
  • hiç bir youtuberi tanımıyorum hiç bir gereksiz youtuberi takip etmiyorum. barış ozcan hariç. hıyartonun birtanesi çıkmış bu gereksiz vakit israfı yapan youtuberleri tiye alan kanal açmış sanırsın dünyayı kurtaran lüzumlu bir kişilik. ne ka gereksiz boş işler. bu lak lak yapan gerizekalilara vakit harcayacaginiza açın belgesel izleyin barış ozcan gibi bilgilendirici kanalları takip edin faydası olur hiç olmazsa.
  • ben olan biten’de ilk gordugumde sozluk yazari zannettim. dedim ne guzel ya eksi sozluk sirayla yazarlari yazarlarla soru cevap seklinde bulusturuyor *. meger hic tanimadigim biriymis. google amcaya da soramadim halim yok. basliga da tiklayamadim. bilmiyorum hakikaten kim oldugunu.
  • banu berberoğlu, yorekok, bilmem kim... daha neler duyacağız acaba. insanlar o kadar aylak ki, o kadar çok boş vakitleri var ki böyle saçma şeyleri takip edebiliyorlar. güler misin ağlar mısın? oğlum başka işiniz gücünüz yok mu sizin?

tanım: üyesi olduğum dernek.
  • yorekok nickli yazarın şaka yapma maksatlı açılmış başlığı sandım.

böylelikle sözlüğün amacından sapmış bu işlevini eleştirme amaçlı komiklik sanmıştım...

kanıt fotosunu da şöyle bişi düşünmüştüm...

ama harbiden böyle biri varmış, tanıyanlar bile varmış, yetmezmiş gibi soru sorup yanıt falan da alıyorlar...

ay ben şok...
  • kusura bakmasın ama yorekok adında birini ciddiye almam*. şaka bir yana anlamını bilmiyorum belki çok anlamlıdır ama kötü bir nick seçimi. sebze ismi gibi o ne öyle.
  • oraya bi adet +1 rica edeyim.

ayrıca yorekok kim amk ???
  • o kim lan? millet soru falan sormuş. bir günde cahil kaldım, buray kim onu da bilmiyorum. beni de yazın dernek üyeleri arasına. kurucusunu takdir ettiğim dernek.
    (bkz: kişinin yaşlandığını anladığı an)
  • dernek değilde parti olsa seçim barajını geçip meclise girer.
  • yalan olmasın. sözlükte konuk olmasından bir hafta önce kadar bir videosuna denk gelmiştim. ilgimi çekmemişti. hala daha çekmiyor. soruyu da cevabı da kendi verecek şekilde bir soru sordum ama. bakalım ne cevap verecek? çok merak ediyorum. (yok lan çok da sikimde.)