şükela:  tümü | bugün soru sor
  • geçtiğimiz günlerde ekşi sözlük'e konuk olarak sözlük yazarlarının sorularını yanıtlayan yorekok'un pena (video kanalı)'da yayınlanan videosu.

videoyu izlemek için: https://www.youtube.com/watch?v=pqwrfkirazs
  • (bkz: yorekok kim amk)

edit : her türlü yorum ve soruya açık olarak bu işe başkoyduğu belli. iyi/kötü eleştiriler tabiki olacaktır. sabrının devamını diliyorum.
  • harbiden (bkz: yorekok kim amk)
  • bir zamanlar sadece youtube'da ünlüydü, şimdi sözlük'te de ünlü.
    sözlük videosu bombingo olmuş, baya beğendim. ses olayındaki incelik aşırı iyi. adammmsınız.
  • bu adam sözlük'e (er meydanına) geldiği için çok mutluyum ya. özgüven reyiz. videodaki yorekok rüzgarı da ayrıca çok iyi. muhteşem bir iş birliği olmuş.
  • yorekok aracılığıyla tostçu erol yani mehmet usta da gelsin sözlük'e.

açılmış başlık bile var: merhaba ben tostçu erol yani mehmet usta

yetkililer duyun sesimi.
  • günümüz sosyal medyasında dişe değer bir şeyler yapan (en azından izlerken ıqnuz düşmez) nadir insanlardan bir tanesinin ekşi sözlükteki yorumları yorumlaması olayı.

yalnız adamı eleştirebilirsiniz okey. fakat bunu bir ölüm kalım meselesi haline getirip küfür irinli sözcüklerle tüm kusmuğunuzu adama sıçmak ilginç bir psikoloji olsa gerek. cidden buı tür insanları bir araştırma konusu olmasını diliyorum. küçükken babanız mı parmakladı, anneniz sizi emzirirken yüzünüzü memeye fazla mı sert bastırdı da kompleks mi oluştu cidden anlamıyorum.
  • kral herzaman yanındayız. sen yerleştirmelere devam et.