• üzerinizdeki yün yorganın ağırlığının hissettirdiği o güvenin bir anda ortadan kaybolmasıdır.
  • tahrik olma eşiğinin düştüğüne delalet eden zaman dilimi.
  • izmir'de yoktur. yorganimsidan ic camasiriyla yatmaya gecilir direkt, veeeeeeeeee gecildi.

iklimini sikiyim izmir.
  • antalya'da bunu şu an yaparsanız götünüzün hastalıktan kurtulmayacağını bilin. daha doğru düzgün bahar yağmurları yağmadı, nereye geçiyorsunuz?

3 gündür yaşıyorsunuz şehirde, daha şehrin mevsiminden bi habersiniz, ama sorsan antalyalıyım ben.

siz ince ceketle çıkmaya devam edin bu mevsimde. görücem 3 gün sonra bahar yağmurları başlayınca.
  • bu yıl öyle bir an yaşanmadı yorgandan sonra hiçbir şeye geçtik
  • yaşamadığım andır. her mevsim yorgan.
  • ankara’da 1 temmuza denk gelir. zaten 15 ağustosta da yün yorganlar bazalardan tekrar çıkar.
  • bursa’da su an gecemezsiniz. gececek gibi olursunuz yarin ama ertesi gun hava surprise motha' fucka' der ve kiciniz donar. bir arkadas izmirin havasina laf etmis. bursada gormek isteriz bu arkadaslari. sabah donuyosun,kazak giyiyosun,oglenden gece yatana dek terliyosun,11’den sonra gulyabani mnkdmn sehri yine.

asil mevsimi s*kilecek yer,bursadir. cok sinirliyim bu ara havasina sozluk. ozellikle izmirden geldigim zamanlar.
  • yine sweatshirt pike mi, tişört yorgan mı? ikileminde kalıp, sweatshirt yorgan kötü seçimi ile terleyip hasta olacağım mis gibi bir kararsızlık anı daha.
  • adana'da yaşayan birisi olarak haziran'a kadar geçemiyorum. sizin kan değerleriniz çok mu yüksek? bir tek ben mi üşüyorum? :(
hesabın var mı? giriş yap