• pınar yeme, sütaş yeme, yörükoğlu yeme... ne yiyeceğiz lan? inek mi besleyelim balkonda?
  • sıçratmayan kapak dalgası on numara çalışan süt markası

ulan düşündüm de bi karton sütün %15'i sıçratmaya gitse %15 daha fazla süt satılması demek. böyle büyük bi pazar için korkunç bi oran. yörükoğlu'nu tebrik ettim
  • ntv radyo'nun sahipleri olduklarını düşünüyorum. bilinçaltıma işlediler yemin ederim. geceleri, sütüyle ayranıylaaalllaaaaaaahhhhhhhh diye uyanıyorum.
  • uzun yıllar kaşar peynirini tükettikten sonra, oğlumun kaşar peyniri yemeye başlamasıyla içeriğindeki ilave katkıları farkettiğim ve sütaş ile değiştirdiğim marka.

f/p ürünleri üretiyor, doğru, lezzeti de çok iyi, ama insanın içi evladına yedirmeye el vermiyor maalesef.

yörükoğlu kaşar içindekiler

sütaş kaşar içindekiler
  • diğer şehirleri bilemiyorum ama izmir marşı skandalından sonra antalya’da sürekli olarak atatürk resimleri/sözleri içeren reklamlar yayınlamakta, afişler/posterler bastırmaktalar. yerseniz.
  • kipa için üretim yapan süt ve süt ürünleri markası.
  • iflah olmaz bir tereyağı bağımlısı olarak; tereyağına 10 üzerinden 8 verdiğim markadır.

----reksan reklam sunar---

yörükoğlu... dünden bugüne geleneksel lezzet... yörükoğlu...

----reksan reklam sundu---
  • akrabalarımın süt tedarikini sağladığı marka.
  • ankara'da bulmanın çok zor olduğu bir süt ve süt ürünleri markası. bulunduğu anda kaçırılmaması gerekiyor. uzun zamandır takipteydim, ne zaman hangi markete gidersem gideyim yoğurt reyonundan elim boş dönüyordum ta ki yaklaşık yarım saat öncesine kadar.

o nasıl güzel bir süzme yoğurttur öyle yörükoğlu. gözlerinden öpüyorum yörükoğlu, heryerinden öpüyorum yörükoğlu. verdiğim para sana helal olsun. bu markanın süzme yoğurduna biraz çok ince kıyılmış dereotu, bol bol bol sarımsak ve çok çok az da tuz ekleyerek harika bir patates kızartması sosu elde edebilirsiniz. hadi tarif de verdim, yine iyisiniz.*
  • dünyanın en lezzetli dondurma yarışması yapılsa bunların sade maraş dondurmasının birinci geleceğine bahse büyük para yatırırdım. insan yıllardır yemekten bıkmazmı.
hesabın var mı? giriş yap