• 2007 yılı satış rakamıyla iso 500 içerisinde kendine yer bulabilmiş yalnız antalya'mın güzel süt markası.
  • markette pınar'ın litrelik yarım yağlı sütü kalmadığı için tavsiye üzerine yarım yağlısını aldığım ve piyasada olduğu sürece tüketeceğim süt. umarım hiç kaybolmaz, harika lan. gece vakti bir su bardağı içeyim derken yarım litreyi gömdüm yine.
  • a101 de satılan tam yağlı versiyonu bence açık ara diğer sütlerden çok daha kalitelidir. sütün üzerinde resmen yağ tabakası birikmekte ve lezzeti olağan üstü.
  • kutu dizaynı mükemmel olan süt (geniş ağızlı ve üst kısmı hafif eğimli kutu). zira bardağa dökerken hiç sıçramadan, çok rahat dökülüyor.
  • sitesinin anasayfası şuan redhack gurubunun fotosunu yayınlamaktadır. ilginç olmuş
  • pastörize günlük sütten gayrısını içmeyen bünyelere, ankara-etimes(g)ut usta birliğinde ilaç gibi gelen tam yağlı kutu sütleri sağlayan firmanın adıdır. kantinde satılmadığı iki hafta süresince kantincinin başının eti yenilmek suretiyle kantinde yeniden satışına başlanması sağlanmıştır.
  • cerrahpaşa tıp fakültesi yatan hasta servislerinde bazı günler kahvaltıda verilen süt markası.
  • az önce kasein alıyım bari biraz diye bi paket yarım yağlı litrelik paketini açtım bardağa doldurdum.
    lakin bardaktaki süt değil suydu.
    bildiğin rengi hafif beyaza çalan su.

artık makineyi yıkayıp onu mu doldurmuşlar, yoksa sütü fazla mı seyreltmişler anlayamadım ama kendilerinden su satın almışım meğer.
  • fabrikası antalya da bulunan sut markasi.
  • fabrikası antalya organize sanayi bölgesinde bulunan, 120 tonluk günlük üretim kapasitesiyle akdenizin en büyük süt ve süt ürünleri üreticisi. 1977 yılında kurulmuştur.
    daha ayrıntılı bilgi için:
    http://www.yorukoglusut.com.tr/

ayrıca; (bkz: yörükoğlu yoğurt)
hesabın var mı? giriş yap