şükela:  tümü | bugün
  • kinyas olmaya yatkın bir bünyesi var sanki. nick altına gelince birde "allah bir çaylak" olduğunu öğrendim.

aklıma bir şey getirdi gece gece. yazmayım yazmayım dedim de sonra "sanki yazsam ne olur?" dedim.

hayatımda tek kinyas tanıdım, o da ankara'daki sempati pavyon'un sahibiydi. gece gece onu hatırladım işte. birkaç fotoğrafına bakıp eski hatıralarımı yad ettim. birde aklıma bir kere girince, uzun süre çıkmıyor oradan namussuz. böyle de kötü huyları vardır.
    belki azıcık bilge sayılabilirdi; ama nihayetinde pezevenkti.

önce yaşayabildiği kadar yaşadı, sonra su yolunda kırıldı.
    gözümle görmedim şimdi, kesin öyle olmuştur diyemem; ama dediklerine göre, ecnebi bir hatunun üzerinde, aşırı dozda viegradan göçmüş rahmetli.

"işte o rahmetliden ne kadar kinyas olursa benden de o kadar kayra olur. " şeklindeki sonuca ulaşıp iyice rahatladım.

birde ruhum hassas benim; allah deyilim neticede... kendisine de söyledim zaten; "intihar bile edebilirim" diye...
  • bayağı yüklendim buna ezdim vurdum sürttürdüm, sağlı sollu kayıp kayıştırdım.
    e vallahi psikolojisi sağlam çıktı.

yalnız amca mamca , geçsin. çatlarsa taş, 30lu yaşlarda bir kardeşimiz düşünüyorum. iyi bir arkadaş olabilir.

yazdıkları ..: ciddi meseleler. faydalı bir çaylak yazar.
  • her bir entrisi kitap kalınlığında olan çaylak yazar, sözlük alogoritmasından geçip yazar olabilmesi için tavsiyem şu tip kısa entriler girmesidir;
    (bkz: fhfdhjstjrsjfgjsfjjjsr)
  • allame-i cihandır
  • önce ekmekler bozuldu, en son da sözlük. ama bazı yazarlar hala fikir üretiyorlar. onlardan biri de "yosun amca"
    zevkle okuyorum. tavsiye ederim aynı zamanda. fikir üreten herkese saygım sonsuz.

eline sağlık, bileğine kuvvet
  • biraz önce bir mesaj aracılığı ile tanışma şerefine nail olduğum yazar.

sözlüğü her kim yönetiyorsa,

sol frame'de görmek isterim yazılarını.
  • çaylak onay listesinden muaf tutulması gereken henüz çaylak yazardır.
  • şu ana kadar okuduğum en kaliteli çaylak.

her entrysini okurken istisnasız " ne kadar güzel yazıyor" diyorum. umarım bir an önce yazar olur. olmasa da umursamasın onu benim gibi takip eden bir çok çaylak var.
  • sağlam yazarlardan biri.
  • #76707917 enterysiyle kendisini farkettiğim kalemi beton kişi. dilerim biran önce yazar olup hayaletlikten sıyrılır.