şükela:  tümü | bugün
 • onay sırasında bekleyen binlerce çaylağa haksızlık yapılması rezaletidir.

  belki aynı kalibrede binlerce çaylak sıra beklerken, para mı aldığı, arkadaşı mı olduğu bilinmeyen işgüzar bir yazar tarafından kampanya başlatılmış, söz konusu kişinin muhalif entrylerini gören yazarların da desteğiyle de yosun amca yazar yapılmıştır.

  torpildir.
  haksızlıktır.
  adaletsizliktir.
  hak yemektir.

  akp yi falan boşuna eleştirmeyin siz. onlar da yıllardır aynısını yapıyorlar ülkede. kafa aynı kafa. sadece görüşü farklı.

  edit: ben kendi adıma 7 sene bekledim. bizim zamanımızda entry sayısı 10'u geçerse, 11'nci entry varsa direk kıçımıza tekmeyi yiyorduk. adam 800 entry girmiş, tırnağı açmış kapatmamış. sonra "xxx yazar olsun kampanyası"..
 • katıldığım rezalet. çok güzel yazılar yazmış olsa da, yazar olmayı bekleyen binlerce insana haksızlık yapılmıştır.
 • gerçekten kaliteli yazılar yazmış olabilir bilemiyorum . bir kaç tane entry okudum gayet güzeldi.
  ama 2 ay da yazar yapılmasını desteklemiyorum tabii, sırada bekleyen çaylak arkadaşlara haksızlık olduğu kanaatindeyim.
 • sırada bekleyen çaylaklara yol gösteren rezalettir.

  7500 tane favori yapın, bu sayede yazarların dikkatini çekin. yeterli ve kaliteli içerikleriniz olsun. bir suser adınıza başlık açıp yazar yapılmanızı sağlayacaktır.

  başarısız bir kampanya da benim için yapılmıştı, bizi yazar yapan olmadı o ayrı.

  26 ay bekleyip yazar olduk.

  (bkz: well cooked yazar yapılsın kampanyası)

  yalnız benim takıldığım bir şey var. bir insan tekrar okumak istemeyeceği 7500 entry'i neden favoriler? benim favorilerde 3 entry var arkadaş...
 • 2015 den beri bekleyen yazarlar var. 2 ay nedir ya?

  (bkz: https://eksisozluk.com/biri/zimozinda)
  (bkz: https://eksisozluk.com/biri/noire2002)

  bunları da yazar yapın, ben biliyorum iki aydan daha fazladır sıra bekliyorlar.
  şu an aklıma gelmiyor ancak biraz araştırma ile aynı kalitede belki daha iyi entry leri olan daha eski katılım zamanı olan yüzlerce yazar vardır.
  kimse akp ye ona buna sövmesin, maalesef torpili seviyoruz ve asla kendi yaptığımız hataları görmüyoruz. dürüst değilsiniz.

  edit: bilemeyiz belki de yan hesaptır. var mı olmadığına dair garanti. adam belki yazar basıyor...
  büdüt : bu arkadaş ne olacak? https://eksisozluk.com/biri/ebeka
  4 yıldır bekliyor, sanırım cinayet işlemiş.
 • yılların çaylağı olarak zoruma gitti bu. yılların çaylağı derken şaka yapmıyorum, üçüncü defadır sıramın gelmesini bekliyorum lan! en son sabırtaşıydım.
 • olaya başka bir açıdan bakacağım izninizle. öncelikle bence olmayan rezalettir.

  maalesef adalet algısını biz daha tam olarak çözememişiz. adalet demek herkese aynı tarife demek değil, herkese doğru tarife demektir. şuna benziyor; sen iftiradan dolayı hapse giriyorsun halbuki suçsuzsun, ertesi gün bir başkası aynı şekilde hapse giriyor o da tamamen iftiradan ve suçsuz. sonra adalet tecelli ediyor ve o kişi beraat ediyor. sen de isyan ediyorsun " ben hapisteyken o neden beraat ediyor? adalet bunun neresinde diye.

  benim gözümde durum tam olarak budur. yosun amca'nın yazar yapılması haksızlık değil, hakkın yerini bulmasıdır. yıl olmuş 2018, neredeyse her mecrada "zaman kaybı" minimuma indirilmiş ama biz hala insanları yıllarca kuyrukta bekletip öyle içeri alıyoruz. buradaki asıl rezalet başvuran insanların yıllarca sıra beklemesidir. ekşi sözlük da artık liyakat sistemini uygulamalıdır.