• nefis bir kate havnevik şarkısı.

i can't go anywhere,
    without feeling strange
    i can't see anyone,
    everything has changed

cause every time i close my eyes,
    it's you again, you again
    and every time i hear your voice i,
    don't know what to do with myself

you, you, n da da da da da
    dum, you, n da da da da da

tum time, valentine
    waiting for my chance
    easy chat up lines,
    but do you dare to dance?

you, you, n da da da da da,dum
    you, don't know what to do with my self

dum, you, n da da da da da, dum
    you, don't know what to do with myself

die, apart or die
    die am i
    die, apart or die
    do i for my

i don't know what to do...with myself
  • ne yaparsa yapsın kurtulamayınca insan hissettiklerinden, yakasından atamayınca kaçmak istediği duyguları, açar dinler bu şarkıyı, bir de güzel söyler ki kate, vurguları bi güzel yapar ki. yumuşak ama kararlıdır.
  • insanin yuzune, kalbine carpan sert mi sert, yumusacik bir sarki.

not: sarkiyi dinleyenin anlayabilecegi bi yorum yaptim evet.
  • kristen bell'in oynadığı 2010 yapımı komedi filmi.
  • filmde hostes olarak küçük bir rolde, sabrina: the teenage witch'den tanıdığımız libby yer almaktadır ki filmin konusuna bakarsanız libby kasıtlı seçilmiştir.

filme gelecek olursak, aman allah'ım izlediğim en gereksiz en vakit kaybı olmaya aday bir film bu.hiç bir orjinal yanı yok, hani klişe mlişe kendini izlettirecek bişey olsaydı yine bişey demezdim, çok çok sıkıcı.
  • oldukca sevdigim ve guzel vakit gecirmemi saglayan film. oyuncular da ustelik oldukca kaliteli olduklarindan daha da bi hosluk katmis filme. kristen bell'i artik cok sevdigimi fark ettim bu arada. o nasil guzel bi rol yapistir... uykusundan alelacele uyaninca o saga sola bi sersem yuruyusu var ki... meri mi kristen.
  • bir kadın olarak, havuzda annelerin boğuşma sahnesine inanamadım, bir an kendimi sorguladım, bu kadar kıskanç yaratıklar mıyız biz, tek derdimiz lise yıllarındaki kızlardan daha güzel, daha formda, daha iyi iş sahibi, daha çabuk evlenmiş olmak mı? hayır demeyin, kadınların %70i facebooku bu amaçla kullanıyor sanırım. vay arkadaş.
  • soğuk kış akşamlarında ne dert kalsın ne tasa, hoşça vakit geçireyim, kafa yormayayım ve hatta uyuklayayım diyenler için izlenesi keyifli bir film.
hesabın var mı? giriş yap