şükela:  tümü | bugün
 • - mr yılmaz, you are fired!
  - (ulan "fire" fiil miydi ya...neydi) eee... thank you... by the way... did you check my last project?
  - i said you are fired moron!
  - (ulan ne diyo bu yaa) hmm... you think it's maroon ha?... ok i see... i can reorder it...
  - go away...
  - (lan cvye "perfect english" yazmasamamıydık) eee... ok... you are going... eee... see you then...
 • back to the future'da gelecekteki orta yaşlı michael j fox'a işten kovulduğunu belirten you are fired yazısı evin içindeki bilumum ışıklı panellerde bok var gibi yanıp sönerken o dönem filmi 15 günde bir yayınlamayı gelenek haline getirmiş star tv'nin çeviri harikası alt yazısı gecemize neşe katmış genç dimağlarımızın chicken translate kavramıyla tanışmasını sağlamıştı:
  "sen yandın"
 • the apprentice'da mister trump'in (mister dortnal), yarismacilari yarismadan elerken gayet sakin bir sekilde, parmagini havaya kaldirip kisiyi isaret ederek soyledigi soz.
 • donald trump bu sozu soylerken bazen de fatih urek'in yilan dansindan esinlenerek bir ileri bir geri elini uzatip cekmesi de vuku bulmustur.
 • kullanım haklarını ismi-lazım-değil bir kimse tarafından alındığı söylenen "replik" bundan sonra patronlar, elemanlarını işten çıkartırken daha dikkatli olmak zorundalar:

  patron: mr. simit
  simit: efendim boss
  patron: you are fired, siktir git!
  simit: e peki tazminat
  patron: third'in one'ı canım
  (kapı açılır)

  federal insan: mr.boss

  patron: yes benim

  federal insan: bu sene içerisinde 8 defa you are fired demek suretiyle insan kovmuşsunuz. bu da size 880bin dolare mal olmuştur

  patron: ama nasıl olur bir kere tazminatları o kadar değil ki...

  federal insan: anlamam ben. bossum parayı istiyorum. ayriyeten bu ödemeyi yaptıktan hemen sonra kapının önündeki bıyıklı ağbi de sizinle "siktir git" lafının telifi üzerinde konuşacakmış benden duymuş olmayın.

  patron: fuck off bitch! (+orta parmak)

  federal insan: hmmm orta parmağın telif hakları koruması işi bende ordan bir 50bin dolar yazıyorum hanenize. ancak fuck off için bir arkadaşa yönlendirmem lazım sizi...

  patron: ????

  federal insan: soru işareti şeklinde bakmak... iyi bir müşteri olduğunuz için bunu kullanmanıza izin vereceğim. ama sadece bu seferlik...

  .......
 • leslie dale martinin igneyle idam edilmeden once pencereden onu izlemekte olan avukatina soyledigi laftir..
 • trump reyis'in obama'ya diyeceği laftır.
 • (bkz: lol trump)