şükela:  tümü | bugün soru sor
  • you (dizi) şeklinde açmak istediğim başlıkta ama açamadım başlığın bu şekilde düzeltilmesini rica ediyorum.

netflix orijinal yapımı olan dizi.

bu dizi çok konuşulur şimdiden yazıyım buraya.

izlemeye başladığım ilk bölümü gayet başarılı olan dizi tanıştığı bir kıza saplantı derecesinde aşık olan olan joe karakterinin hikayesi.

anlatımı akıcı ve doğal, dikkat edilmesi gereken takıntılı, hasta ruhlu insanların aşk için ne kadar ileri gidebileceğini gösteren dizi.
  • hastalikli ruh haline sahip insan sayisinin düsük olmadigi ülkelerde cok tutulacak dizi.
  • bu dizideki adam şey değil mi ya,ben
  • sosyopat bi pezevenk ve hikayesi.
  • çok güzel başlayan ilk bölüm sonuna doğru çüş be ne gerek var dedirten dizi. o çüşler dizi ilerledikçe devam ediyor. ortasına doğru alışıyorsun. çerez niyetine başlamıştım fakat sonuna kadar gittim.
    hala çerez ama bence pahalı olanlarından...

--- spoiler ---

her şeyi anladım da o çişe ne kılıf buldu onu anlamadım.

--- spoiler ---
  • beğenmedim, pek klişelerle dolu bir hikayesi olduğunu düşünüyorum. yine de ilk sezonun tümünü izledim. yukarıdaki arkadaşın dediği gibi çerezlik bir yapım, etkilenecek bir yanı ya da yeni bir fikri yok.
  • kendini sosyopat zanneden ev nerdlerinin yeni mastürbasyonu netflix yapımı. güzel dizi. gereksiz övülmelere maruz kalacak.
  • birini gerçekten sevmenin ne “olmadığını” anlatan bol cinayetli netflix dizisi.
  • basit ve sapkın gibi görülen bir aşk hikayesinden çok, sosyolojik ve psikolojik tabanlı verilere dayanan olaylar örgüsüne sahip leziz dizi. bir dexter, bir breaking bad izleyicisini fazla fazla tatmin eder bence. son bölümde “mavi sakal'ın şatosu” teması işlenmiş. bu bile dizinin ne derece derinliği olduğunun sağlamasıdır. masallardan yola çıkarak özelikle kadınların bilinçaltı psikolojilerini tedavi etmekte yardımcı unsur olarak kullanılan “kurtlarla koşan kadınlar” kitabında mavi sakala ayrılmış koskoca bir bölüm vardır bilenler bilir... ikinci sezonu sabırsızlıkla bekliyorum. ve shay mitchell… pretty little liars’dan sonra sıkı bir kariyeri olabilirdi, kötü bir seçim olmuş. yine lezbiyen, yine aynı mimikler…
  • yakışıklı erkek, güzel kız ve bolca mantıksızlık içeren netflix yapımı.