aynı isimde "you" başlığı da var
şükela:  tümü | bugün
885 entry daha
  • --- spoiler ---

o sevimli hatunu öldürünce benim için dizi bitmişti ama daha sevimlisi gelmiş.
    --- spoiler ---

--- spoiler ---

oha amk karı psikopat çıktı. ama olsun yine de sevimli.
    --- spoiler ---
  • bazı saçmalıkları ve mantık hatalarını görmezden geldiğiniz sürece akışkan bir netflix dizisi diyebiliriz ben stalkladığım estetik abidesi hoş bir kızın tavsiyesiyle izledim

--- spoiler ---

izlerken empati kurmamak elde değil hepimizin içinde biraz joe ve biraz beck var maalesef. o stalkervari hareketleri yapmayan var mı aramızda ya da aşk denen olgu yüzünden deli düşüncelerin arasında kaybolmayan. sosyal medya hayatımıza girdiğinden beri daha çok paranoyak olduk ve bu teknososyal devirde aşık olmak gerçekten zor kardeşlerim aşıklara sabır diliyorum özellikle de kıskançlığını gizlemeye çalışan aşıkların ense köklerinden öpüyorum.

aşkı ilk kez yaşayanlar azdır tabi ama tıpkı daha önce yaşayıp tükettiğiniz gibi bunun da vakti geldiğinde biteceğini biliyorsunuzdur tabi kendinizi kandırmak zor gelmiyorsa gördüğünüz gibi joe kardeşimiz de yaşadı, tüketti, tükendi ve bitirdi. umarım sizin ki de öyle olur bir ürperti gibi gelir geçer tükenmeden tüketir ve hepiniz atlatırsınız.
    --- spoiler ---
  • an itibariyle 2. sezonunu bitirdiğim dizi. rahatsız oldum diziden, ilk sezon etkisini yaratmadı. sanırım love karakterini sevmedim. 3. sezona devam etmeyeceğim gibi...

aşağıda spoilerlı bir sorum var dikkatli olalım.

--- spoiler ---

ilk sezon finalindeki son sahnede kütüphaneye giren kız, love değil değil mi? bu bölümü de komşu kadın ile bitirdiler. yeni sezonda o komşuyu görülecek mi meçhul değil mi?
    --- spoiler ---
  • umarım bu hastalıklı, asrın en mantıklı 31'cisi ve sapığını içeren diziyi 23 sezon falan izleriz. tamam joe bir katil amaaaaaa sjsjskffsjdf tamam tamam yapmıyorum sustum.

çıl-dı-rı-yo-rum skjfjkjkfd

netflix'in şu aralar en iyi dizisidir. öyle bir dizi düşününki ilk sezonu 10 üzerinden 9 olsun, ikinci sezonu 10 üzerinden 15.

normalde tam tersi olur mr. robot misali ama adamlar aşmış aga.
  • forty karakterine aşık olduğum dizi. farkedilmeden karakter çok derin işlendi bence. ölmesine üzüldüm.
  • az önce bitrdiğim dizi. evet 2.sezon sonu biraz sacma olmus başka bir şekilde de devamı getirilebilirdi. sanki son 2 bölümde dizinin yönetmeni değişmiş gibi bir hava da yok değil aslında. neyse izleyin işte. ara sıra "noluyo lan" dedirtse bile guzel dizi sariyor.
  • --- spoiler ---

hiç beck olmadım ama love oldum. aşkım için cidden her şeyi yapabilir ve her şeyi görmezden gelebilirim..
    --- spoiler ---
  • 2. sezonunu soluksuz izlediğim dizi. birinci sezona göre oldukça sürükleyici ve psikopatlık seviyesini arşa çıkarmışlar.

yalnız en başından beri love karakterinde bir oturmamışlık vardı ve sonuçta kendisinin yaptıklarını düşününce oturmamışlığın sebebi anlaşılmış oldu. anlamadığım tek nokta şu ki; bu kadar çirkin olması gerçekten gerekli miydi? azıcık eli yüzü düzgün birini bulamadınız mı?
  • yeni izlemeye başladığım dizi. heyt be hollywood'un takıntılı sapığı bile yakışıklı ve kibar. böyle centilmen sapığa can kurban. burda olsa kadına kafayı takan tip suriyeli esmer kara kuru terörist kılıklı bi tinerci olurdu en fazla.
  • 2.sezonun sonunda huylu huyundan vazgeçmez cümlesini kanıtlıyor oluyoruz
91 entry daha