şükela:  tümü | bugün
 • matchless records ile anlaşıp yeni bir ep'yi kobra gibi itunes'a salan türk grup.

  ep'nin adı da the wretched.
 • bir gün iyi yerlerde olması beklenilen türk post-hardcore grubu.
 • post-hardcore türünü seven biri olarak türkiye'den çıkan böyle bir grubun her türlü desteklenmesi taraftarıyım. ama gelgelelim o klip nedir arkadaş? fazlasıyla özenti kokuyor, piyasadaki zıplacore grupları kalitesinde bir klip olmuş, parçanın aksine.

  tanım: türk post-hardcore grubu
 • headbang magazine dergisinde en son verdiği röportaj ile beni benden almış mis gibi post-hardcore grubudur.
  dehşet,ateş ediyorlar!
 • demir inşaat büyükçekmece basketbol takımına marş hazırlamış olan grup. arada böyle ilginç, güzel şeyler olmuyor da değil. büyükçekmece basketbol takımı lan.
 • farklılaşma konusunda çok da başarılı olmayan, aynı işleri, farklı kişilerin icra ettiğini hissettiren post hardcore gruptur.

  kuzey avrupa'daki grup çokluğuna ulaşmamızın toplum yapımızdan dolayı imkansız olduğu gerçeğine karşılık, yine de böyle çıkışlar ve profesyonel müzik üreten gruplar olması çok iyi. eminim bir gün farklı bir şey dinleriz kendilerinden. yurtdışındaki festivallerde bol bol boy göstersinler, biz de burdan ekmek banmaya devam edelim.

  money şarkılarına çektikleri klip güzel olmuş.

  https://www.youtube.com/watch?v=iaym7ltqmqo
 • alive open air 2015'te ön sıradan ana avrat düz gittiğim, yanlarına aldıkları çelimsiz iskeletor kızlarla hava satmaya çalışan gruptu. sonra dmc, model ile düet felan derken yükselişe geçtiler. keşke saydırmasaydım o gün o kadar. bakalım takip ediyoruz işlerini.
 • vokallerini* pek beğenmediğim post-hardcore grubu.
  ve fatma turgut isimli şeker hanımla beraber de bir parça seslendirmişler ama onu da başarısız buldum.
 • özellikle söyleyeyim, tarzları bana çok uzak. fatma turgut hanım sayesinde haberdar oldum kendilerinden. gerçi model'in tarzı da bana uzak ama sırf fatma turgut'tan ötürü takip ediyorum uzaktan da olsa.

  şarkıları hakkında iyi / kötü vs yorum yapmayacağım. ama ben baya destekliyorum kendilerini. türkçe popun hali belli. türkçe rock ise son feci bisiklet gibi aptal sözlü, bohem kadıköy sakallı indie yarro rock gruplarının tekeline kalmış. o tekeli kırabilecek bir hareket bu. dmc etiketiyle çıkması bilhassa. en son kral tv'de ne zaman solo duydunuz ki şöyle bir düşününce?

  yardırsınlar, meşhur olsunlar iyice. belki bu şekilde büyük şirketler de rock/metal müziğe yatırım yaparlar. ben varım bu işe.

  takipteyiz.
 • yeni haberdar olduğum post-hardcore grubu. tam olarak post-hardcore neye tekabül ediyor tam bilemiyorum ama güzel müzik yapıyorlar.

  özellikle clean vokalleri yapan eleman çok başarılı. gerçi şöyle bir durum var, stüdyo kayıtlarında ses çok iyi, okan bayülgenin programında gördüm orada da baya iyi, bi canlı performanslarını izledim kötü. herhalde monitöründe bir arıza falan vardı diyorum.

  davullarda twin pedal kullanmaları da güzel olmuş gaz veriyo baya şarkılara, sahnede de enerjikler iyiler hoşlar. ha bir de bazı şarkıların girişini bass gitarla güzel melodilerle yapmışlar onlar da baya iyi. sadece brutal vokal yapan elemandan çok emin olamadım. kötü de demek istemiyorum. bilemedim.

  sahnede görüp canlı da izlemek isterim bir gün, umarım istedikleri müziği yapmaya devam edebilirler.

  edit: 1-2 şarkı daha dinlediğimde daha çok metalcore denen türe benzettim kendilerini sanki.