şükela:  tümü | bugün
  • yayınlanması her ne kadar poly ortamlarında heyecan yaratsa da en nihayetinde pek derinliği olmayan, keyiflik bir dizidir.
  • --- spoiler --- içerebilir

genel hikayesi threesome üzerinden ilerleyen netflix dizisi.ülkemizde yapılsa geyiğine hiç girmeden değerlendirmede bulunduğumda dizinin pek izlenirliği yok.ilk 2-3 bölüm biraz ilgi çekici olsa da daha sonralar merak edilecek bir durum kalmadığından takip etme isteği azalıyor.
    --- spoiler ---

edit : netflix dizisi değilmiş.
  • (bkz: gangbang)
  • sevgiliyle izlenir aileyle izlenmez yakin arkadaslarla izlenir 'a bi ara görüşelim kanki'leriyle izlenmez bana göre samimi ve sınırsız ortam dizisi gayet keyifli bir mesaji filan olmayabilir ama her zaman mesajı olan şeyler izlemek zorunda degiliz
  • ilk iki bölümünü izleyip yorum yapmak belki biraz erken ama keyiflik dizi.konusuna gelecek olursak;
    --- spoiler ---
    iki kadın bir adam
    --- spoiler ---
  • çok sevdiğim bir dizi, çok güzel bir dizidir. portland'ın burjuva suburban ortamında geçer genellikle, ama kolej ortamını da zaman zaman yansıtır. soundtrackleri çok güzeldir. ana karakterler oldukça sevimli ve samimidir, en sevdiğim karakter jack'dir. yaklaşık 25 dakika sürmesinden dolayı çerez gibidir . kız arkadaşımla beraber severek izliyoruz ( ben bitirdim o hala izliyor) .
  • konusu ilginç ve ilgi çekici olsa da zayıf oyunculuklar ve komik olması için çok uğraşıldığı 1 km öteden belli olan diyaloglar yüzünden izleniri olmayan dizi.
  • masaj gibi diziymiş ben de yeni keşfettim. kısa sürmesi sebebiyle de çerez tadında.
  • bol amerikan esprili, akılda kalmayacak bir dizi.

ilk bölümde kapatasım gelmişti fakat iyi toparladı. ''izleyecek dizi kalmadığında ben'' dizisi gibi bi şey aslında.