şükela:  tümü | bugün
  • netflix'in yeni interaktif dizisi.

hayatta kalma uzmanı bear grylls'in doğadaki macerasına kararlarımızla yön vereceğimiz seri ile black mirror bandersnatch ile yakalanan başarı sürdürülmek isteniyor.
  • netflix'in yeni interaktif programı. programın yıldızı da bear grylls olacakmış. bandersnatch'ten sonra seçimlerin biraz daha dallanıp budaklanması konusunda farklı bir adım atmışlardır umarım. yoksa çok da keyifli olacağını sanmıyorum.
  • black mirror: bandersnatch ile başlayan interaktif program furyasına bir yenisi daha ekleniyor. bear grylls yani ayı grylls diye bilinen abinin oynayacağı ve bizimde seçimlerle oradaymış gibi hissedeceğimiz yapım olacaktır. you vs. wild adlı bu programın ilk sezonu 10 nisan'da yayınlanıyormuş.
  • nertflix’in beni çok heyecanlandıran yeni projesi. bekliyoruz.
  • 10 nisanda gösterime girecek olan netflix'in interaktif yapımı.

edit: 8 bölümden oluşan bir yapımmış ayrıca.

https://webrazzi.com/…03/19/interaktif-you-vs-wild/
  • netflix'in, black mirror bandersnatch'in elde ettiği başarıdan çok daha önce planladığını tahmin ettiğim yeni interaktif dizisi. o kadar alternatifli dizi çekmek için bu kadar kısa sürede, "hmmm tuttu, demek ki sürdürmeliyiz,"den ötesini düşünmek lazım galiba. aynı zamanda netflix'in kullanıcısını ekran başında daha uzun süre tutup indirme bindirme işlerine balta vurma sürecini ilerletecek yapımdır. tam emin değilim, ancak bandersnatch'i torrent'ten edinenler aynı deneyimi yaşadılar mı?

merakle beklemedeyiz. youtube tanıtım videosu bile interaktif.
  • bandersnatch bekleneni veremedi. umuyorum ki o yapım sadece ısındırmaydı. şimdi hem 8 bölüm olması hem de senaryonun şu yapıma daha çok yakışması beni yine heyecanlandırdı.

bekliyoruz.
  • bandersnatch'te sürekli felakete sürükleyecek seçimler yapmaya çalışmıştım. sırf protein var diye ağzını şapırtadarak kırkayak yiyen birine nasıl kötü seçimler yaptıracağımın merakı içindeyim.

normal birinden bahsediyor olsaydık şöyle olurdu:

ayıyla karşılaştın.

koşarak kaç ---------- ağaca tırman

muhtemelen karşılacağımız:

ayıyla karşılaştın.

---------- öldürüp ye -----------
  • filme dair ölüm kalım kararları almamızı sağlayacak olan seri olacak. merakla bekliyoruz. bu tarz heyecan verici.
  • çokzel olacağa benziyor. bekleyip görelim.