şükela:  tümü | bugün
1762 entry daha
  • bugün başşakşehire golü var.
  • bugün yine bir şey değişmeyecek. futboldan anlayanlar bir boka yaramadığını düşünmeye devam edecek, taraftardan ziyade fanatik partizan olanlar ise 3 metre öteye attığı pasa övgüler yağdıracak.
    ha bir de bu ilk grup 1 sene sonra “biz dedik” demeye bile üşenirken, 2.grup anasına sövecektir.
  • yine her atağın içinde olacak olan topçumuzç
  • bu siktiğimin ülkesinde meyve veren ağaç taşlanır arkadaşlar.

götüyle bir kuş tutarken ağzıyla bir diğerinin tüylerini de yolsa, yukardaki entry sahibi suser gibi tipler bu çocuğu eleştirmek için gece yarısının geçmesini bekleyecek.

çünkü en iyi onlar biliyor. onlar aristokrat kesim.

biz fanatik partizanlarız. sıradan köylüler yani.

tipini siktiğimin özgüvenine bak.

tanım: gs topçusu.

edit: küfürleri silmiş nedense* bir de haydi stada demiş, aklınca laf sokmuş. ne desem bilemedim.
  • başlığı altında üstteki yazara cevap vereceğim futbolcu.
    evet sen fanatiksin. çünkü kullandığın dil onu gosteriyor. “meyve veren ağaç taşlanır” kısmına bakınız vermen de müthiş bir yönlendirme olmuş. ufuk açtın gerçekten holigancık.
    daha önce küfür etmiştim de sildim. çok istersen talep edebilirsin onu da. haydi stada.
  • sayesinde 'fınıtizm cık kıtı bı sıy sızı gıdı sılıklar' tadında entryler giren 1 adet dallamayı tanıdıgımız futbolcu. burada galatasaray'ın en verimli oyuncularından biri hakkında sacma sapan tespit sıcacagına acıkögretim sınavlarına calıs denyo.

fanatikmis. dallama aq.
  • zaten bugünkü oyunundan bağımsız, süper de oynasa kötü olduğunu düşünecekler asıl holigandır ve futboldan anlamayan kesimdir. bu ön yargıyla, bu nefretle maçları izleyip burada tespitlerde bulunmak ve algı yaratmaya çalışmak acınası.

şuan takımın en önemli dişlilerinden olan oyuncu.
  • bir negredo değil dediğim topçu.
  • tam bir yetenekli ama istikrarsız topçusu. bir yani yaprak döker bir yanı bahar bahçe.
  • bugün yine etliye sütlüye karışmadan oynayacak, bir tane ara pası atmadan maç bitirecek ve belki kırmızı kart da görecektir. haa ama gol atabilirsek belki golden önceki 7. pası verir ve maestro ilan edilir.
21 entry daha