• 2 sene önce cilt doktorumun tavsiyesi ile kullanmaya başladığım kozmetik ürünü.
    % 100 mineralli olmasından dolayı en hassas ciltlerde bile problem yaşatmıyor.
    yıllarca en pahalısı en sağlıklıdır mantalitesinde kullandığım bütün kozmetik markalarını çöpe atmama neden olmuştur. artık en sağlıklı olanı en sağlıklıdır bana göre.
    bir de, asıl satın alma sebebim cildimin sağlığı içindi fakat fondoteni, pudrası ve allığını kullandıktan sonra acaba diğer kullandıklarım neydi diye sordum kendime.
    bu arada sadece eczanelerden satın alınabilir.
  • gece yarısı, hafif alkollüyken bayır aşağı inerken çok iyi giden "delikanlı" bir russian circles eseri.
  • basrolerinde rob lowe, cynthia gibb ve patrick swayze'in bulundugu 1986 yapimi film. genç bir buz hokeycisinin en iyi olma çabasinin anlatildigi filmde aklimda kalan yegane sahne söyledir. abilerin abisi patrick abimiz bu gence her türlü hokey hareketini ögrettikten sonra yanina çagirip siranin en önemli seye geldigini söyler ve akabinde gence buzun üstünde, hokey kiyafetleri içerisinde nasil kavga edecegini ögretir. taktik ise hasmini kafakola alip çatal bölgesinden tuttugu tisörtünü kafasina geçirmek ve adami kollarini kullanamaz hale getirmektir.
  • gaz girişi ile sizi ritmine alıp yok eden russian circles şaheseri.
  • fondoten ve rujlari hakkinda konusmam gerekirse, verileni son kurusuna kadar hak eden mineral makyaj markasi. toz fondoten uzun sure kullanmaya musaittir. cunku kabuki firca ile ziyana el vermeden dagilimi esit yapabilirsiniz.
  • "i can't control myself*" adlı single'ıyla listeleri sallamıştır zamanında.
  • türk onkoloji vakfından onaylı ürünler satan çok kaliteli bir kozmetik markası. eczanelerde satılır.
  • kahrevengi bir göz kalemini kullanayım dedim tövbe yarabbi çok beğendim. sonra bir iki göz kalemini daha kullandım. onları da çok beğendim.

cruelty free olmalarına ise bayılıyorum.
  • survivor'ın kendi adını taşıyan ilk albümünde yer alan şarkı. ıntrosu ile eye of the tiger'ın doğuşunu müjdelemektedir. gayet melodik, nakaratlarıyla akılda kalan bir aor şarkısıdır.
  • akustik versiyonu orijinal versiyonundan daha iyi olan 5 second of summer şarkısıdır. eski sevgiliye beddua gibi bir şey çok güzel çok.
hesabın var mı? giriş yap