• mutlaka kullanılması gereken oldukça başarılı bir program, gelişmiş bir program kaldırma aparatı.
    şöyle ki;
    - programı önceki açışınızdan itibaren yeni program yüklediyseniz bunlar bir pop-up pencereyle belirtiliyor ve siz programı kapatana kadar farklı bir renkte kalıyor.
    - kullanmadığınız screen saver, update vs ıvır zıvır ne varsa görebiliyorsunuz, isterseniz kaldırabiliyorsunuz.
    - bir programı kaldırma ya da silme seçeneğiniz var, programı kaldırmayı seçtiğinizde tüm bileşenleriyle beraber -regedit dahil- program başarıyla kaldırılıyor
    - çeşitli sebeplerde kalkmak istemeyen, inat eden programları bile rahatlıkla kaldırıyor (ardından pis pis sırıtarak çabuk kalktı dikkat edersen diyip keyiflenebiliyorsunuz)
    - listede görünmeyen programların/eklentilerin adını ctrl + f kombinasyonunu kullanarak ya da advanced uninstall a tiklayarak aratabiliyorsunuz
    - yüklü programlarla ilgili ayrıntılı bilgiler alabiliyorsunuz (registry değerleri, bileşenleri, varsa codec leri eklentileri fln)
    - listedeki programlar hakkında notlar yazabiliyorsunuz.
    - bunlar dışında basit windows atraksiyonlarını da icra edebiliyorsunuz,
    misal
    * msconfig deki başlangıç programlarını seçmek, yeni eklemek, kaldırmak;
    * geçici dosyaları (bkz: temp) (bkz: recent) temizlemek;
    * başlat menüsü öğelerini düzenlemek;
    * internet explorer a ait içerik bilgisini temizlemek

ve bunun gibi bir çok süper özellik..
    sonuçta program ekle kaldır yerine kullanılabilecek süper kullanışlı akıllı bir programdır kendileri.
    (bkz: olması gerektiği gibi olan programlar)
    ziyaret edilesi site : http://www.ursoftware.com/
  • 5 saat 38 dakika sonra bitecek olan kampanya ile ücretsiz lisans alabileceğiniz program.

http://giveaway.glarysoft.com/…in-staller!v7.5-424/
  • yalan uninstaller da denir buna... uninstall ettim der sildim der temizledim der... yalandir...

ayni zamanda uninstall ettigi programlarin klasorlerini de silemeeez! ah silemez!...
  • çok iyi program bence de. bazı programların çalışmasını etkileyen kayıt defteri, bok püsürlerini güzelce temizliyor.

o değil de kendisini de kendisi aracılığı ile uninstall edebilir miyiz?*
  • bilgisayarınızdan kaldırmaya çalıştığınızda "duurun silmeyin bedava verelim nolur silme böhü" diye zırlayan, program ekle/kaldır dan bir farkını görmedigim program.

registry idi vs için ise advanced system care in eline su dökemez.
  • 4-5 senedir kullandığım program. program vs silerken geride ıvır zıvır bırakmadan her şeyini yok ediyor. ayrıca başlangıçta açılacak programları silip düzenletebilmesi ekstra güzellik katıyor.
  • benim gibi program üreticilerinin programın uninstall özelliğini iyi hazırlamadığını düşünenler için biçilmiş kaftandır bu program. ekstradan tarama yapıp registry deki ve yükleme dizinlerindeki program dosyalarınıda tarar ve siler.
  • ölmek üzere olduğunu düşündüğüm bilgisayarımı sayesinde kurtardığım program. kullanılmalı.
  • artık alternatif aratan program
hesabın var mı? giriş yap