şükela:  tümü | bugün sorunsallar (5)
5906 entry daha
 • opera kullanın reklamlardan kurtulun beyler.
 • bu sıralar ciddi ciddi taciz şeklinde reklamlar göstermeye başlayan sözde video sitesi, asıl kimliğiyle google'dan sonra en çok kullanılan ikinci arama motoru sitesi.artık o kadar taciz şeklinde reklam göstermeye başladılar ki premium'u kullanmam için yapmalarının aksine etki yapacak ve hiç kullanmamaya, açmamaya başlayacağım, zaten takip ettiğim 10 tane hesap var onları da takipten çıkartacağım en sonunda.

  şunu da belirtmeden geçmeyeyim buraları okuyorlarsa akıllarında bulunsun.dijital reklamcılık ile uğraşanlar tarafından kandırılmış sevgili firmalar, abi bu reklamlar için verdiğiniz her kuruş boşuna çünkü beni taciz eden reklamlarınızı aklıma yazıyor ve o markaları kullanmamayı tercih ediyorum haberiniz olsun.

  dijital reklamcılar size de bir lafım olacak abi tüketimin bu kadar az olduğu bir ülkede bu kadar tüketime dayalı reklamla bizi taciz etmek ne biçim bir cehalet.az ekonomi öğrenin, biraz kafanızı çalıştırın.yaptığınız iş havalı değil, en iyi taciz edenin en iyi addedildiği bir meslek sizinkisi, sadece youtube örneğiyle söylemiyorum bunu.'skip' tuşu üzerinden espri yapmaya çalışmakta da ne bileyim, bu musunuz siz?

  kişisel isyanımdır.kısaca söylüyorum, yapmayın.
 • reklamda eşeğin amına su kaçırmaya başlamış video sitesi, önce kendi reklamını sonra sponsorlu reklamını gösteriyor. ikisinde de 5 saniye bekletiyor.
  durum böyle olunca, izlenecek şey bölük pörçük izleniyor. dayatma yoluyla reklam yaptıklarını zannediyorlar ancak; bunlar bende o reklamı veren firmaya karşı antipati oluşturuyor.

  alternatifi olsa siktir çekecem de şu anlık yok...

  alternatifini reklamsız yapan parayı kırar söyleyim.
 • (bkz: reklam tube)
 • youtube premium tarzı aylık ödemeli planları piyasaya sürdüklerinden beri reklam konusunda rahatsız edici boyutlara ulaşan platform. reklamsız video izlemek mümkün değil, her videodan önce youtube premium servisinin reklamını yaptıkları yetmiyor üstüne başka bir reklam daha koyuyorlar, video başına 2 reklam izletiyorlar. korsan film sitesine döndü mübarek yakında sayfaya tıklayınca farklı pencerede reklam açılacak diye korkuyorum.
 • (bkz: ublock origin) daha bugüne kadar youtube'da tek bir reklam bile görmedim.
 • çoğu videonun yüklenme tarihi görünmüyor. bu masaüstü versiyon için geçerli. mobil'de böyle bir sorun yok.
59 entry daha