• yazımı geçirdiğim ve bana koca koca pişmanlıklar bırakan video paylaşma/izleme platformu
    (uyarı özelliği gelmiş isteğe göre belli bir süre sonra sizi uyarıyor çok video izledin diye aslında kullanışlı fakat benim için işe yaramış değil.)
  • bunu bilgisayarda olup da adblock olmadan kullanan insanın sanal hayattan kopmuşluğunu yaşamak istiyorum.
  • sıcacık mağaralarına internet bağlatan ve youtube'da sevimli kedi videoları izlemek isteyen kullanıcılara adblock diye süper bir chrome uzantısı önerebilirim. böylece reklam izlemek zorunda kalmazlar ve ben de sevimli kaptan mağara adamlarımızın hayrına bir iş yaparak sevap kazanırım. win-win.
  • ulan ekşi ortamında bile hala adblock kullanan var , size öğretmediler mi lan , uyuşuklar ublock origin , hadiseden gelsin sıfır tolerans.
  • burdan (bkz: netflix)'in amınakoyim.

bunu demek için geldim. gidiyorum.

almayacağım lan netflixinizi. götünüze girsin o zevzek dizileriniz.

ticari itibarınızı devranınızı sikeyim. o, 5'er saniyelerimin hesabını verin soysuzlar.
  • adguard, ublock origin uygulamarını veya dahili reklam engelleyicisi olan opera tarayıcısını kullanırsanız reklam görmeyeceğiniz site.
  • keşfedildiği dönemden bugüne müzik ansiklopedim, kimseye soramadığım nameler, ritmlerim, sesler ve cebimde kalan paramdır.

sadece bu sitenin arama büyütecine bastığımda, bir süre öylece ekrana bakarım; sonsuz bir bilgi ağını karşımda görmek, zamanında radyo ile uyuyan ve sevdiğim/sevebileceğim şarkının kaydını alma heyecanını yaşatan beni hep afallatır, aptal eder.

minnet etmeye devam edeceğim bir platformdur.
  • internet dünyasında farklı bir ortam ve bağ oluşturan site.
  • aslında iyi de reklamlar olmasa daha iyi olabilir.
  • esrar üreten kanalı ülkemizde yasaklamasına rağmen videolarına erişebiliyoruz. öte yandan recommend bile ediyor. öyle bi platform.
hesabın var mı? giriş yap