şükela:  tümü | bugün soru sor
  • indirme ve paylasim gibi ozellikleri de olan mobil datanin bizdeki gibi operatorler tarafindan itelendigi durumlar icin ideal olan youtube uygulamasi. yalan baska uygulamalar vs de var ama resmi uygulama olması iyi gibi duruyor. sabah indir git serviste izle.
  • (bkz: youtube)
  • en kısa zamanda ülkemize gelmesini dilediğim mükemmel youtube hizmeti.
  • apk'sını kurduğunuz andan itibaren tüm sms,telefon ve kişisel bilgileriniz için izin isteyen uygulama. işin gülünç tarafı uygulamayı indirdiğinizde vaat ettiği düşük kalitede indirme olayının istisnasız hiçbir videoda çalışmaması değil, daha önce de google'ın saklamaktan bile aciz olduğu kişisel verileri çalarak ve dinleyerek kişiye özel reklam satması. google'ın yeni dünya teknolojisi yaratayım derken bir anda modern zamanın en büyük dolandırıcısı konumuna geldiği ilginç bir durumdayız artık, şu tür pisliklerinin ortaya çıkmaması içten bile değil şu vakitten sonda.
  • elin değmişken youtube uygulamasını da en azından sitelerindeki gibi yapmalarını da öneriversen ya bi zahmet.
  • çevrimdışı video izlemeye olanak veren, video indirebileceğiniz youtube'un resmi uygulaması. türkiye dahil 130 ülkede yayınlanmış. şu an test aşamasında ama.

ek: yükledim uygulamayı, ummadık izinler istedi, fotoğraflara videolara kişi listesi çağrılar, ne izin varsa verdim, telefonu ne zaman teslim almaya gelecekler bilmiyorum. hayırlısı.
  • bunun yerine newpipe'ı kullanmak daha mantıklı. hem açık kaynaklı, hem reklam yok, hem abuk subuk izinler yok, hem arka planda ses olarak oynatma var, hem diğer uygulamaları kullanırken küçük pencerede oynatma özelliği var, hem video hem de ses olarak indirme var. daha ne ola ki?
  • büyük bir hevesle kurdum hatta telefon numaramı da vermeye razı oldum ama bu numarayı google accountumla birleştirmeye ve sms atma alma izni istedi orada dur dedim. daha neler isteyecekti bilmiyorum ama saçmalık resmen, ya hiç yapmayın ya da adam gibi normal izinlerle idare edin, sildim tabi ki.
  • kendi hesabımızdaki izleme listelerini aktarma ve videoya kaldığı yerden devam etme özellikleri eklenirse bir nebze daha kullanışlı olacak uygulama. şu haliyle bayağı vasat altı bir deneyim sunuyor.
  • istediği izinleri sonradan iptal etme şansınızın bulunduğu app. ilk başta izin vermeyince çalışıyor mudur bilemem tabi.