şükela:  tümü | bugün
 • kamera açısına dikkat edilirse asıl amacı 'udi' yi çekmek olan kişi genellikle köpeğin yarısını kadraja alırken yabancı kızın bacaklarını boydan boya kaydetmiştir. tarafsız bir gözle izledim gerçekten ama adamın samimiyetine inanmadım. orada bir türk kızı olsaydı yine eleman aynı pozisyona girebilcek miydi acaba?
  ha memlekette her kuşu siktik bir leylek mi kaldı da demedim değil içimden, bu adama gelene kadar bariz yapılan sapıklıklar var, tacizler var.
 • ...
 • video'yu çeken şahsı kendi pis düşüncelerine sahip sanan yazar beyanı.
 • doğru tespittir.

  20 dakika yanında durmuş hanımefendinin. kız da nezaketen buna bir şey dememiş aslında ağzının payını vermeliydi ama rezalet seviyede ki ingilizcesi ile anlamazdı adam, kız o yüzden hiç bir söyleyemiyor zaten. ama bir nokta var ki adam durmadan bacaklarını çekiyor / çekmeye çalışıyor kızın. kız zaten stres oldu anlaşılıyor. ilkokul ingilizcesinden daha beter ingilizcesi var bir de adamın izlerken kanser oldum.

  edit: tiple ne alakası var diye mesajlar aldım. kalp yüze yansır kardeşim ben öyle düşünüyorum. neyse hadi onu bunu geçte adam köpeğin olmadığı anlarda bile kamera açısını kadının bacaklarına doğru tutuyor. madem çektin videoyu, atmadan izlemiyor musun be adam? o kareleri silip yükleseydin videoyu. çoğu yerde bacaktan başka bir şey göremedik.
 • tek video ile yargısız infaz yapmak ne kadar doğru olur bilemediğim eylemdir.

  mesela oradaki kadın kimdir? kadın farkında değil midir çekildiğinin? gayette farkında görünmekte ve herhangi bir tepki vermemiş. karşısındakinin öyle bir şey yapmayacağına emin gibi. hani başlığa girince etek altı gizli çekim xxxx izle seyret gibi bir şey olacak sandım.

  arkadaşın diğer videolarına baktığımda benzer bir olaya rastgelmedim, gayet hayvan sever birine benziyor. bilemiyorum altan, let the linç begin demeden önce iyi düşünülmeli. "at hırsızı tipi var kesin sapık bu adam" gibi bir argüman da yeterli değil.

  edit: kadın yabancı ondan bir şey dememiş diyenler olmuş, o da mantıklı fakat bu arkadaş kadını tanımıyorsa köpeğin hikayesini nasıl öğrenmiş?
 • bir süre sonra bacakları bariz kadrajın ortasına alıyor köpek kenarda kalıyor. bana da bacakları çekmek istemiş gibi geldi. hadi diyelim ki o maksatla çekmedi, çektiğin videoyu hiç mi izlmedin be adam? bu kız rahatsız olur mu diye hiç mi düşünmedin?
 • köpek video çekmiş.

  (bkz: good boy)
 • eğer izlenme kasmak için olsaydı, video küçük resminde bu görüntü koyulurdu. muhtemelen başlığı açan kişi, kanalın da sahibi ve ekşi sözlük'te gündem yaratarak izlenmesini arttırmaya çalışıyor.

  boşa kuruntu yapan yazarın düşündüğü eylem.
 • izleyenlerin, kameraya alandan daha fazla bacağa odaklandığı video. (ne açlıkmış kardeşim)
 • öyle bir şey olduğunu sanmıyorum. ama rahatsız edici olan şey adamın 20 dk boyunca kıza ve köpeğe sülük gibi yapışması. sevme kardeşim, şiddet görmüşse görmüş niye hırs yaptın elimi koklatıcam illa sevicem diye? zavallı kız muhtemelen nezaketen bir şey demiyor katlanıyor. sinir oluyorum böyle sümüklere.

  edit: konu hakkında söyleyecek bir şeylerim daha olduğunu fark ettim. bence o kız her ne giymiş olursa olsun (pantolon), güzel veya çirkin olsun, o adam videoyu o açıdan çekecekti. bana kalırsa sizin bakışınızda görüşünüzde, sizin niyetinizde kötü bir şeyler var.
  ayrıca bu meselede bile, kızın yabancı olduğunu görüp hemen kendi yurttaşı olan türk kızlarına kezban vs diyerek aklınca hakaret eden var. neyse ki sizler de biliyorsunuz yabancı kızların kültürlerinden dolayı ve sizin ne mal olduğunuzu bilmemelerinden kaynaklı size kezban türk kızı tepkisi vermediklerini. ben herhangi bi yerde benimle tanışmayı teklif eden birini gülümseyerek kibarca reddettiğimde o kişinin vazgeçip yakamdan düştüğünü hatırlamıyorum. size "üff siktir git gerizekalı" demek gerekiyor. umarım burada yaşayan zavallı yabancı kızlar da bi an önce kezbanlaşırlar güvenle yaşayabilmek için.