şükela:  tümü | bugün
 • başlık karakter sınırına takıldığı için bu şekilde açtım, uygun görüldüğü şekli ile yönetim tarafından değiştirilebilir.

  video da şiddet gördüğünü ileri sürdüğü hayvan ile iletişime geçme yöntemlerini aktaran bir insanımsının tamamen art niyet içerisinde yaptığı davranışları yorumlamakta hangi karakterler kullanılır bilmek gerçekten zor.

  ilgili davranışların video içerisindeki dakikaları

  başlığa konu görüntü dakikası
  başlığa konu görüntü dakikası

  iyi niyet ile izlerken bile yapılanın bu kadar ahlaksızca ve kişinin iyi niyetinden yararlanarak menfaat oluşturmak olmadığını düşünmek mümkün değil.

  çekimi yapılan kişinin elde edilen görüntülerden haberdar olup olmayışı ayrı bir muamma iken, yapılan hayasızlığın izlenme kasmak ya da gündem oluşturmaktan başka bir amacı görülemiyor.

  merak ettiğim,
  bireysel olarak yapılan bu davranışa toplum olarak tepkimiz ne olabilir ?
  kanal ve ilgili video konuya duyar sahibi insanlar tarafından nasıl şikayet edebilir ?

  ilgili kişinin kanalı

  edit: pis düşünce sahibi olduğum savını çürütmek için akılcı düşünce tarzımı ortaya koyarak; kamerayı henüz maksimum 15 -16 yaşında olan kıza verip şiddet gördüğünü iddia ettiği hayvan ile olan iletişimini çekmesini isteyerek bizlere iletişimi daha net sunabilir ve amacına basit bir yol ile ulaşabileceğini belirtmek isterim.

  edit 2: cevap vermek istemiyorum ama zorundalık oluşturuluyor, kanal sahibi olabileceğim iddiası allaha şükür gerçek değil.
  hiç bir zaman insanlığımı bu denli yerde sürünecek kadar alçaltmak zorunda kalmadım.
 • kamera açısına dikkat edilirse asıl amacı 'udi' yi çekmek olan kişi genellikle köpeğin yarısını kadraja alırken yabancı kızın bacaklarını boydan boya kaydetmiştir. tarafsız bir gözle izledim gerçekten ama adamın samimiyetine inanmadım. orada bir türk kızı olsaydı yine eleman aynı pozisyona girebilcek miydi acaba?
  ha memlekette her kuşu siktik bir leylek mi kaldı da demedim değil içimden, bu adama gelene kadar bariz yapılan sapıklıklar var, tacizler var.
 • rahatsız etti beni de.
 • video'yu çeken şahsı kendi pis düşüncelerine sahip sanan yazar beyanı.
 • doğru tespittir.

  20 dakika yanında durmuş hanımefendinin. kız da nezaketen buna bir şey dememiş aslında ağzının payını vermeliydi ama rezalet seviyede ki ingilizcesi ile anlamazdı adam, kız o yüzden hiç bir söyleyemiyor zaten. ama bir nokta var ki adam durmadan bacaklarını çekiyor / çekmeye çalışıyor kızın. kız zaten stres oldu anlaşılıyor. ilkokul ingilizcesinden daha beter ingilizcesi var bir de adamın izlerken kanser oldum.

  edit: tiple ne alakası var diye mesajlar aldım. kalp yüze yansır kardeşim ben öyle düşünüyorum. neyse hadi onu bunu geçte adam köpeğin olmadığı anlarda bile kamera açısını kadının bacaklarına doğru tutuyor. madem çektin videoyu, atmadan izlemiyor musun be adam? o kareleri silip yükleseydin videoyu. çoğu yerde bacaktan başka bir şey göremedik.
 • tek video ile yargısız infaz yapmak ne kadar doğru olur bilemediğim eylemdir.

  mesela oradaki kadın kimdir? kadın farkında değil midir çekildiğinin? gayette farkında görünmekte ve herhangi bir tepki vermemiş. karşısındakinin öyle bir şey yapmayacağına emin gibi. hani başlığa girince etek altı gizli çekim xxxx izle seyret gibi bir şey olacak sandım.

  arkadaşın diğer videolarına baktığımda benzer bir olaya rastgelmedim, gayet hayvan sever birine benziyor. bilemiyorum altan, let the linç begin demeden önce iyi düşünülmeli. "at hırsızı tipi var kesin sapık bu adam" gibi bir argüman da yeterli değil.

  edit: kadın yabancı ondan bir şey dememiş diyenler olmuş, o da mantıklı fakat bu arkadaş kadını tanımıyorsa köpeğin hikayesini nasıl öğrenmiş?
 • bir süre sonra bacakları bariz kadrajın ortasına alıyor köpek kenarda kalıyor. bana da bacakları çekmek istemiş gibi geldi. hadi diyelim ki o maksatla çekmedi, çektiğin videoyu hiç mi izlmedin be adam? bu kız rahatsız olur mu diye hiç mi düşünmedin?
 • köpek video çekmiş.

  (bkz: good boy)
 • "naber bak, bende dert yok tasa yok
  mutluyum artık bir beynim yok
  dikmişim ekrana gözlerimi
  başka da bir ihtiyacım yok"

  kişisel neyim kaldı ki bir iletim olsun
  tıklana tıklana her şeyim ortada
  atın ölümü arpadan olsun
  her yiğit gibi benimki de meydanda

  (bkz: manga)
 • eğer izlenme kasmak için olsaydı, video küçük resminde bu görüntü koyulurdu. muhtemelen başlığı açan kişi, kanalın da sahibi ve ekşi sözlük'te gündem yaratarak izlenmesini arttırmaya çalışıyor.

  boşa kuruntu yapan yazarın düşündüğü eylem.