şükela:  tümü | bugün
  • insanların çeşitli içerik veya videolar ile izlenme beklentisi neticesinde oluşturdukları youtube özelliği.
  • bir insan bilgilenme dışında neden bu kanalları izler vallahi billahi anlamıyorum. hiç mi arkadaşınız, iki sohbet edebileceğiniz kimse yok da milletin muhabbet edişini izliyorsunuz?

yahu 40 dk'lık diziler için, 40 dk. inceleme programı çeken adamlar var. blogger denen mevzunun buraya gelmesi korkunç.

yurtdışında ilginç bir yere gider adam, yayınlar, izlenir anlarım. ilginç bir bilgi verir, gerçekten bilgi içeren bir tanıtım yapar onu da anlarım. ama oturup film tartışan, oyun tartışan adamları neden izlerler anlamam, parkta çekirdek yerken yapın la çıkın da aynı muhabbetleri. türkçe bilmekten aciz, hitabet ve tonlama bilmeyen adamları dinleyerek beyninizi pelte ediyorsunuz, yazık la geçen zamana.

geek kültürü ne güzel şey derdim eskiden, geelik popüler oldu, çöp içerik ve tipten geçilmiyor ortalık. lan gidin de bir dm bulup d n d öğrenin, oynayın, o izlediğiniz sikik muhabbetlerden keyifli muhabbetler çıkacaktır ortaya.

benden geçmiş demek ki, gençliği trendleri bana boş geliyor.