şükela:  tümü | bugün
 • ilk android sonra diğer platformlar için gelecek.
  çocuklar için özel olan bu youtube uygulamasında,okuma yazma bilmeyenler için sesli arama da olacak.
  içeriği çizgi filmler,çocuk müzikleri,eğlenelim öğrenelim olayları olacak.
  ulan youtube,nereden para kazanacağını şaşırdın.
  ama aferin tuttum bu fikri.çocuklar daha kolay izleyecek çizgi filmlerini.
  gerçi yok ya tutmadım bu fikri,sonra beyinleri yıkanıyor çocukların çizgili boklarla.
 • cihazınızla uygun değil diyerek indiremediğim uygulama. lg hd4x var ama sevmedi.
 • şu an için türkiye 'den kullanılamayan youtube versiyonu. youtube' un ebeveyn filtreleri düzgün çalışmadığı için psikopat bir nesil yetişmeden bir an önce ülkemizde de kullanılabilse iyi olacak.
 • ios versiyonu ne zaman geliyor merak ettirendir. çocuğu uzak tutamıyoruz efendim, allem kullem edip alıyor elimizden. duyuma göre insan küratörlü modu olacakmış. yani elif ve babası gibi saçma insanları seyretmeyeceğiz umarım. yoksa gerçekten mal bir nesil geliyor.
 • app store'da "change region/country" yaparak indirilip kullanılabilen uygulama. çok zor ve karışık zannetmiştim ama çat diye oldu. (youtube'da nasıl yapıldığını anlatan videolar var)

  fakat benim yaşadığım saçma bir sorun var o da şu; kanal /video bloklamak için hesap oluşturmak ve hesaba giriş yapmak gerekiyor. fakat app'i açtığımda hiçbi yerde hesap oluşturma yönlendirmesi çıkmıyor.
  google'ın altını üstüne getirdim.
  yok.

  indirmeyin boşuna.
 • ios'te kurmak için sadece appstore'da kolayca ülke değiştirip usa seçmek yeterli.

  play store türkiye'de yok. nihayetinde kurmak için yüz takla atmak gerekiyor.
  xperia denen aptallığa yüklemek için denemediğim şey kalmadı ama olduramadım(bkz: xperia/@sir real lancelot)
 • en kısa ve masrafsız çözüm aşağıdaki linkten apk 'yı indirip kurmak, zira vpn ile yapamadım, ülke değiştir seçeneği de olmadı. en sonunda apk'yı indirip kurdum sorun kalmadı.

  youtube kids apk
 • google inc. tarafından çocukların ebeveyn kontrolünde, kısmen özgürce eğlenmesini sağlamak amacıyla geliştirilmiş uygulama. gelgelelim zurnanın zırt dediği yere, uygulama vaadettiği pek çok özelliği sadece premium’da sunuyor. premium hesaba geçmeden sadece youtube’un yapay zekasıyla çocuklara uygun gördüğü şeyleri izleyebiliyor, süre kısıtlayabiliyor ve üç ayrı yaş grubundan birini seçebiliyorsun. mesela ben şu “bilmemkim oyun oynuyor.” temalı cırlak cırlak çocukların oynadığı videoları görmek istemiyorum ama bunu engellememin bir yolunu bulamadım. bu yüzden kullanılabilirliği tartışılır.

  yukarıdaki suserların da yazdığı gibi appstore’dan ülkde değiştirerek gayet kolay indiriliyor.

  önemli not: çocukları üç yaşından önce ekrana maruz bırakmanız tavsiye edilmiyor.

  edit: diyelim ki zamanlayıcıyı kurdunuz, süre doldu uygulama kendini kilitledi. ertesi gün uygulamayı açtığınızda tekrar aktifleştirmek için yeniden şifrenizi istiyor. bu harika!
 • güzel uygulamadır