• sırf reklamlardan gına geldiği için premium üyelik satın aldım, arka planda çalması da cabası. eskiden çıkınca youtube dan da çıkılırdı şimdi aç at arka plana miiisss
  • yavaş yavaş youtube dan para kazanmanın zorlaşacağı bir sistem
  • reklam izlememek nasıl güzel bir özgürlükmüş ey sözlük.
  • öğrenci üyeliğini başlattığım platform, ben daha çok indirme özelliğini kullanmak için üye oluyorum. müzik değil ama eğitim videolarını çok kereler izleyen bir insanım tam bana göre bir özellik oldu bu. teşekkürler youtube.
  • 21. yüzyılda 2019 yılında arka planda video oynatmak için premium satın al diyen bir platformu asla satın almam. yaşasın spotify, yaşasım apple music.
  • spotify'dan listeleri de aktardım. en eski şarkıları dahi rahatlıkla bulabileceğiniz bir platform. spotify ve türevlerini bitireceğini düşünüyorum.
  • reklamsız olması ve arka planda çalma özelliğini sık kullanıyor olmam bende bir albeni yaratmıştı ancak fiyatına göre çok net karar verememiştim. 3 aylık deneme süresi bitince pek yenilemeye gönüllü değildim ancak bugün efsane bir özelliğini farkettim.
    beğendiğiniz videoları “indir” seçeneği ile programın içinde özel bir klasöre atıyorsunuz ve internet bağlantısı olmadığında izlemeye devam ediyorsunuz.
    işim gereği sık uçuş yapıyorum, daha önce netflix’in bu özelliği ile epey film izlemiştim ama youtube’da izlemek istediklerim çok daha fazlaydı. özellikle kaçırdığım tv programlarını uçakta izlemek çok iyi olacak.
    ilk saydığım iki özelliğe bunu da ekleyince gayet alınabilir bir aplikasyon oldu benim için, bitirici darbeyi indirme özelliği koydu.
  • aile üyeliği için 4 kişilik boş yerimin mevcut olduğu uygulama. katılmak isteyenler yeşillendirebilir.

edit : ilginize teşekkürler doldu.
  • mevcut haliyle gayet kullanışlı olan servis.

sanal kartım ile deneme üyeliği aldım eğer benim gibi sanal kart kullanarak abonelik açmayı düşünüyorsanız kartınıza iki tl civarında bakiye eklemeyi unutmayın, çünkü kart aktif mi test etmek için benden bir miktar ücret çekti. daha önce defalarca yazıldığı gibi bilgisayarda tarayıcı üzerinden ya da telefonda aplikasyon destekleriyle reklam problemi çözülebiliyor fakat benim gibi youtube'u evdeki akıllı tv üzerinden takip eden birisi için reklamları engellemek mümkün değil. tv den pırıl pırıl reklamsız yayın izlemek ise paha biçilemez.

youtube müzik servisine değinmek gerekirse; içerik olarak gayet doyurucu, çok köşe kenarda kalmış müzisyenleri dinlemediğim için herhangi bir eksiklik hissetmedim.

tek bir eksiği olduğu kanaatindeyim; müzik servisinden dinlediğim her şeyi youtube geçmişimde izlediğim videoların arasına ekliyor. izleme geçmişini kapat opsiyonu aktifken de hem müzik hem de youtube' ın kendi içeriğinde yapılan hiçbir izlenme geçmişe eklenmiyor. iki servis için ayrı bir izleme/dinleme geçmişi planlansa çok faydalı olurmuş.

son olarak aile üyeliği sudan ucuz, daha ne olsun..
  • ücretsiz deneme dönemindeyim ama aile için 26 lira da gayet iyi fiyat. hem youtube reklamsız ve arka planda oynuyor, hem de videolar indirilebiliyor. evet bunların hepsinin tek tek farklı yolları var ama herkes uğraşmak istemeyebilir. mesela arabada youtube uygulaması üzerinden daha önce indirdiğim videoları arka planda dinlerken, ekranda navigasyon çalışıyor olması benim çok işime yaradı. açıyorum ruşen çakır veya ünsal ünlü'yü, yapıyorum x2 tertemiz*

youtube music'te benim için spotify'ın yerini rahatlıkla dolduruyor. youtube premium + youtube music ikilisi aile paketiyle oldukça iş görür.
hesabın var mı? giriş yap