şükela:  tümü | bugün soru sor
  • türkiye için pek de anlam ifade etmeyen youtube'un yeni özelliği. neden anlam ifade etmiyor? çünkü sıralama tamamen dizilerin özetinden oluşuyor. daha iyimser bakarsak aslında aralarda yapyap ve oha diyorum gibi kanalların videolarının da olduğunu görüyoruz ama bu kanallar, bizim dizileden bile vahim.

yabancılarınkinde ise durum çok iyi. gerçekten güzel videolar ve müzikler var. kaliteli içeriklerin trend olduğunu görebiliyorsunuz mesela.

neyse bugün de canım ülkemi sevdiğimi bir kez daha göstermiş bulunuyorum. sağlıcakla kalın??
  • türkiye'nin insan profilinin özeti. tamamen boş, amaçsız, güldürmeyi bile beceremeyen leş paylaşımlar.
  • geçmiş'e tıklarken yanlışlık tıkladığım buton, anasını satayım açılan video listesini görünce korkuyorum her seferinde ben bunları mı izledim lan? biri hesabıma mı girdi kim bunları izler amk diyorum sonra fark edince bi rahatlama geliyor.
  • youtube sayfasinin en altinda icerik konumundan istediginiz ulkeyi secin.
    daha sonra asagidaki linke tiklayiniz. secilen ulkeye gore o ulkenin trendlerini gorebilirsiniz.
    https://www.youtube.com/feed/trending
  • türkiye hali için: (bkz: kanser)

bir de niyeyse hint müzik videoları dolu, bunları da trendinge sokacak kadar izliyor olamayız.
  • bir saniyesine bile tahammül edemediğim berbat videoların olduğu tab. neyse ki artık başka ülke seçtim de görmüyorum bu pislik videoları.
  • nasıl belirlendiği hakkında hiçbir fikrimin olmadığı hede. zaten türkiye için konuşursak uzun zamandır bu liste berbattı, arapça videoların listeye girmesiyle iyiden iyiye iğrendirdi, bugün gördüğüm liste ise yok artık dedirtti, iki adet video var bugünkü listede, ikisi de iki köpeğin çiftleşme videosu. biri 22. birisi 35. sırada. nasıl olabiliyor bu yahu, nasıl müsade ediliyor bu tip videoların yayınlanmasına, hadi yayınlandı niçin yaş sınırı konulmuyor, hadi konuldu bu nasıl türkiye’nin trendlerinde listede kendine yer bulabiliyor? hem de iki video birden. gerçekten midem bulanıyor artık. ne biçim bir yerde yaşıyoruz biz lan, nasıl ya?