şükela:  tümü | bugün
  • youtube türkiye de aptal sapan videoların döndüğü, bunları harbi kim izliyor dedirten youtuberlardan geçilmeyen youtube iç içeriği.

şöyle bi bakıyorum, jahrein denen bi tip, sonra diğerine bakıyorum enes batur denen ergenliğini yaşayamayan arkadaş, ordan bi ötekine geçiyorum irfan değirmenci denen berduş... sayamıyorum sözlük bitmiyor. dile getirmek işe yaramıyor. olmuyor, olduramıyoruz.

her birini tek tek söylemek istediğim ise:

(bkz: bu arkadaşın sıkıntısı ne acaba)
  • eskiden youtube worldwide vardı, lokasyon olarak seçiyordun, rahat ediyordun. sonra youtube lokasyon seçme zorunluluğu getirdi. ordan “usa” seçiyorum yine bizim ergenlerin saçma sapan videolarından kurtulamıyorum. daha sonra blok ve rapor etmeyi keşfettim, rahatladım.
    mecbur muyum ya? hatta youtube chrome extension’da çare olabilir.
  • türkiye'de arapça başlıklı videoları görünce "nasıl olur, nasıl olur?" diye düşünürken aklıma suriyelilerin geldiği ve dumur olduğum youtube'un o günlerde en çok izlenen videoları sıraladığı listedir.
  • kurtulamıyoruz efenim. bu başlık gündem olana kadar uğraşacağım. çevrenizde ne kadar insan varsa bilinçlendirin. kardeşiniz, çocuğunuz veya misafir çocuğu bile olsa giriyorsa kulağını çekin! bu adamların kazandığı paranın...

sinirden ağlayacağım. yo yo gözüme bir şey kaçmadı.