şükela:  tümü | bugün
  • youtube red üyeliğine para vermek istemeyen, arka planda video oynatmak ve gece modu gibi zaten olması gereken özelliklere ulaşmak isteyen vatandaşlar için büyük nimet.telefona root veya başka bir yazılım atmak gerekmiyor, sadece 2 uygulama kurarak bütün dertlerinizden (ve reklamlardan) kurtuluyorsunuz. malum link

edit: telefonunda açılmayanlar, ya da açık kaynaklı yazılım olsun diyenler alternatif olarak (bkz: newpipe)'a bakabilirler.
    (bkz: f-droid) (bkz: açık kaynak kodlu yazılım)
  • android'te youtube uygulamasının arka planda video oynatmasına izin veren uygulama.

uygulamayı kurduktan sonra micro g adlı uygulamanın da kurulması, youtube hesabınıza bağlanılması için gereklidir.

isterseniz benim yaptığım gibi official youtube uygulamasını kaldırabilir-devre dışı bırakılabilirsiniz, youtube vanced edition ın çalışmasını etkilemiyor.

benzer bir başka uygulama için (bkz: newpipe)
  • magisk modülünü kurarsanız google hesabına bağlamak için micro g kurmanıza gerek kalmaz. fakat youtube official uygulamasıyla aynı paket adına sahip olacağı için otomatik güncellemelerde official uygulamasının üstüne kurulması olası. youtube için otomatik güncellemeyi kapatmanız gerek, google play youtube sayfası üzerinden kapatabilirsiniz.
  • aynı zamanda tüm youtube reklamlarınıda engelleyen uygulama.
  • reklamdan ve dertten kurtaran güzide uygulama.
  • sayesinde youtube'de hiç reklam görmediğim uygulama. arka planda çalma özelliği ile de spotify gibi uygulamalara para vermiyorum.
  • nerede okuduğumu hatırlamıyorum ama vanced ismi galiba youtube [ad]vanced şeklinde yani ad* gitti vanced kaldı gibiydi.

*reklam yok
    *picture in picture denilen farklı uygulamanın üzerinde oynatma ve arka planda oynatma
    *dark theme dedikleri karanlık mod gibi normal youtube da olmayan sadece youtube red de bulunan özellikler var.

ama açık şekilde belirttikleri gibi herhangi bir video ses indirme yoktur. lan herşeyi geçtim benim için reklam olamaması bile yeterli.

official site
  • su sıralar bi arıza veren uygulama. ılk açtığım videodan sonra ana ekrana gelince video durakliyor. bildirim çubuğundan diğer videoya geçince devam ediyor. anlamadım gitti, anlayan varsa bi yesillendirsin.
  • android'in olmazsa olmaz uygulamalarından biri. youtube'un şuanki hali tek kelimeyle rezalet. reklam dolmuş, o reklamlardan kurtulmanın tek yolu da bu uygulama. kullanın kullandırın.
  • 5 aydir kullandigim efsane olay. youtube'u olmasi gereken halde tutuyor. ne reklam ne bir sey. hem de arka planda caliyor. resmen inanilmaz. ayrica ozel bir bilgi olsun vodafone youtube pass ile uyumlu. buradan 480p ile izlediginiz takdirde kotadan yemeyecektir.

bunu yapan adam kör olmustur eminim.