şükela:  tümü | bugün
 • artık benim ciddi şekilde canımı sıkmaya başlayan girizgah sürecidir.

  atıyorum youtube'da aratıyorsunuz: 2x2 kaç eder?

  çıkan ilk video: 2x2 kaç eder?

  videoyu açıyorsunuz, eleman başlıyor:

  "merhaba arkadaşlar ben tonguç öncelikle kanalıma hoş geldiniz. bu videoda size 2x2'nin kaç edeceğini söyleyeceğim. lütfen kanalımla ilgili gelişmelerden haberdar olmak için abone olmayı unutmayın. abone olmak için sağ üst köşedeki butonu tıklamanız yeterli. evet arkadaşlar, 2x2'nin kaç olduğunu merak ettiğinizi biliyorum. 2x2 4 eder. videomu izlediğiniz için teşekkür ederim, abone olmayı unutmayın. "

  ben senin ananın amına abone olmayı istiyorum. onun için nereye tıklamam gerekiyor? senin de kanalının da amına koyayım orospu çocuğu. senin kanalına abone olanın da amına koyayım. youtube'da kanal açarak bir iş mi yaptığını sanıyorsun göt oğlanı. senin tek hücreli beynini sikeyim. iyice azıttı ipneler ya. tamam sakinim.
 • bir de bunların kendilerine özel jinglelı minglelı jenerikleri var. 15 saniye sadece jenerik amk. ordan bir şeyler firliyor, yukardan yazılar döne done iniyor, arkada dubstep kafa sikerken renkler, şekiller, atlar birbirine giriyor. (evet atlar.) bekliyorum bitsin diye bitmiyor. öyle de iğrenç ki dünyanın en uzun 15 saniyesi geliyor bana. sadede gel .mınakoduuuum diye haykırarak sardırıyorum.
 • bazen bu girizgahları yazmaya türkçeniz yetmez ;

  allah akıl fikir versin ne diyelim...
 • götünü kaldırıp araştırma yapmaya üşenen yazarlar için belki onlarca kaynak gezerek derleme yapıp, içerik oluşturan youtuberları üzmüştür.
  katılmadığım protesto.
 • hi guys gibi olmuyor.

  özgün olun biraz. chicken translate rezaletisiniz tamamen.

  dünyada hiçbir türkün merhaba arkadaşlar dediğini ben görmedim. youtube dışında. filmler falan da yok o derece chicken translate.