şükela:  tümü | bugün
  • televizyonun kesinlikle mağlup olacağı tarihi karşılaşma.
  • televizyonda izleyecek bir şey olmasa dahi youtube a tercih edilesi durum.

sınırsız internet var ama televizyonda eski veya tekrar bile olsa internet televizyon tadı vermiyor.
  • youtube tv'nin getirdiği kolaylıklara(her şey belli bi program dahilinde sunuluyor arayıp bulmak gibi bir derdin yok mesela)alternatif sunduğu vakit geçerliliği ortadan kalkacak ve 5 10 sene içerisinde kargaların bile götüyle güleceği karşılaştırmadır.
    teknolojiyle arası iyi ve üşengeç olmayanlar için çoktan öyle hatta.
  • kazananı ülkeden ülkeye değişebilecek karşılaştırma. ironik bir şekilde türkiye trendlerine girenlerin hemen hepsi televiztonda yayınlanan dizilerin fragmanları, şu an için kazanan televizyon. youtube'u kendi silahıyla vuruyor helal olsun.
  • akıllı televizyonda youtube cevabı verilebilecek versus.
  • şu an için olmasa da bir kaç yıl sonra youtube’un kesin galibiyeti ile sonuçlanacak karşılaştırma. şu an olmamasının sebebi ise hala izlediğim bir kaç kanalın youtube canlı yayınına geçmemiş olması. ya sitelerinden ya tv’den izlemek gerek
  • kaybetme korkusu olmadığı için youtube tv tadı vermez.
    mp3 de radyo tadı vermez.
  • kesinlikle youtube tabi ki. sansürsüz reklamsız yayın izleyebilmek için. tv kanalları o kadar birbirinin aynı ki şu dönemde hele. seçenek arayanlara da bir cevap oluyor youtube bu yüzden. ben son 4yıldır tv açmıyorum. tvden takip ettiğim şeylere de artık netten ulaşıyorum çünkü.