• 100 bin özel editi: başardık! mehmet artık 100 bin aboneye sahip. teşekkürler sözlük!

primci youtuber ifşa: (bkz: mehmet kanur üzerinden prim yapan youtuber) (bkz: umut bilge) (bkz: umut bilge'nin kanalını kapattırıyoruz) seri şikayet edelim arkadaşlar.
    üst edit 3: olan bitenle ilgili duygu ve düşüncelerimi yazdım (bkz: cauchygalois'nın sözlüğe teşekkürü)
    üst edit 2: çocuğun ailesinin iletişim bilgilerine de ulaştık(yardım isteklerinizi buradan iletebilirsiniz):
    dayısı ve babasının telefon numaraları vardı burada sildim yazarlardan gelen kaygılar üzerine aileye ulaşmak isteyen bana mesaj atıp bilgileri alabilir.
    aile balıkesir sındırgı armutlu mahallesinde ikamet etmekte @antidindar'a bilgiler için teşekkür ederim.

üst edit: çocuk teşekkür videosu paylaşmış gmail'ini de koymuş buradan ulaşabilir yardım etmek isteyenler kanurismail10@gmail.com

yaşıtları gibi saçma salak challenge videoları, slime yapıyoruz vs gibi paylaşımlar yapmadığı için 279 abonede kalmış çocuktur. kanalını inceledim gayet de güzel videoları var. bu yaşta bir çocuğun doğa sevgisine bilimsel merakına destek olalım lütfen.

kanal link
    oluklu kertenkele
    avuva böceği
    engerek yılanı

edit: destek veren arkadaşlara sonsuz teşekkür ediyorum. abone sayısı eksponansiyel olarak artıyor gördüğüm kadarıyla. kendi kanalımmış gibi mutlu oldum. sağolun, varolun. (ilk 30 dk 119 yeni abone)
    edit 2: inanılmaz az önce 1000 aboneyi geçti.
    edit 3: çocuk hesabını kontrol edince büyük şok yaşayacak muhtemelen. daha 1 saat bile olmadı neredeyse 1000'e yakın yeni abone geldi.
    edit 4: tam 1 saat oldu 2000 abone teşekkürler sözlük.
    edit5: şu anda 4000'i bulduk destekleyenlere bir kez daha teşekkürler.
    edit6: 15 bine merdiven dayadık çok teşekkür ediyorum. bu arada mesaj kutumu da güzel mesajlarla doldurup taşıran herkese sevgiler. dışarıdayım diye pek bakamıyorum mümkün olunca hepsine tek tek döneceğim.
    edit7: çocuğa kamera ekipmanları alalım yardımcı olalım tarzında çok sayıda entry ve mesaj geliyor. inanın bu işlerin prosedürünü hiç bilmiyorum ve çocukla da şu an için bir temasım yok. bu konuda bilgili arkadaşlar mesaj vasıtasıyla yardımcı olurlarsa böyle bir kampanya da yapabiliriz.
    edit 8: bakarsan bağ bakmazsan dağ olur misali bir baktım 35 bin olmuş. bu arada iletişim bilgilerini de yazmış. yardım etmek isteyenler kanurismail10@gmail.com’a yazabilirler.

önemli edit: (bkz: taylan erime'nin çığlığı oluyoruz kampanyası)
    (bkz: lösemili çocuğa ilaç) bu başlıklara da uğrayalım arkadaşlar konu önemli

bir rica daha: (bkz: 2019 hatıra ormanı oluşturuyoruz kampanyası)

başka bir youtuber buldum: batu ülker bu genç arkadaşımız da bilimle uğraşıyor kanalını takibe alabilirsiniz.

rica editi: arkadaşlar bu konuda çok mesaj geldi. muhtemelen bu arkadaşımızın da esinlendiği böcek reis kanalını da takip edebilirseniz çok memnun olurum. ben de bu çocuğu böcek reisin oluklu kertenkele videosunu ararken tesadüfen keşfetmiştim. kendisi de çok değerli bir youtuberdır ve çok tatlı bir adamdır. entomoloji ile ilgilenen herkese tavsiye ederim bu kanalı.
  • (bkz: mehmet kanur)
  • enes batur vb. amipleri takip eden ve onlar gibi davranmaya çalışan kitlenin umrunda olmayacak çocuk.
    destekleyelim o zaman güzel kardeşimizi.

edit: entry girerken 290 civarı abone vardı. şimdi 8.000’lere dayanmış durumda. daha da fazla olacak eminim. bu güzel olayın fitilini yakan, başlığı açıp kardeşimizi tanımamızı sağlayan yazar arkadaşa çok teşekkürler.
    edit 2: ekşi sözlük için teşekkür videosu hazırlamış https://youtu.be/wtevlkp8vqu
    mutluluğu gözlerinden okunuyor resmen, kalbi güzel çocuk, yolun açık olsun.
  • bir iki videosuna şöyle bir göz gezdirerek takip edilip destek olunması gerektiği sonucuna vardığım çocuktur. helal olsun sana genci!
  • hem doğa hem de hayvan sevgisi. başarılı olmasını dilediğim güzel çocuk.
  • desteklemek için kanalına abone olduğum tatlı çocuk.

edit:içeriklerini inceleyince bayağı keyif aldım.
    oluklu kertenkele hareket etmeyince "ölü taklidi yapıyor." diyor.
    aşırı samimi ve şeker kendileri
  • kırlangıç yavruları videosu pamuk gibi yapıyor insanı. çok tatlı bir çocuk bu

edit: teşekkür videosunu izledim şimdi o kadar sevimli ki, ağzım kulaklarımda izledim ve mutluluğunu en içten duygularla paylaşıyorum. mehmet'i takip edeceğim. gelişimini çok merak ediyorum.
  • lan ben 40 yaşındayım o tuttuğu canlıları bırak dokunmayı uzun süre bakamam bile o bayağı tutuyor zarar vermemeye özen gösteriyor üstüne bir de ciddi ciddi bilgi sahibi kendince...

tanım; abone oldum abone olunuz videolarını beğeniniz.
  • herkese göre değil ( mesela bana .d ) ama güzel bir kanala ve konsepte sahip çocuktur. birkaç videosunu izledim. çok tatlı ve akıllı bir çocuk. ailesine de kendisine de helal olsun.
  • destekledik tüm sosyal medya hesaplarımda da paylaştım. videolarını da izledim.

edit: birlikten kuvvet mi doğdu. 14:30 da 323 du takipci sayisi 31k ya fırlamış.

eksi sözlük isterse harika da olabiliyor.

ahh yaa umarim 1 cok milyon abonen olur. tesekkur videosunu bile kaliteli ceken cocuk. tarzini sevsinler senin.
hesabın var mı? giriş yap