şükela:  tümü | bugün soru sor
 • esnek olmayan, güzel dans edemeyen sadece teni beyaz olup bacağı göründüğü ve şişman olmadığı için izleyicisi olacak olan kızdır. yüzü de neyse ya. youtube'da neler var en azından yapsın kendi kendine hobisini mutlu olsun.

  benim merak ettiğim 2 gün önce kanalını açmış bu kızımızı ne aratarak nasıl buldunuz. önerilenlerde falan çıkmaz bu. bir dkkk... başlığı açan kişi bu kız değil dimi. lol

  edit: başlıkçı yazarın editi koparmıştır: "olm ben bu kız değilim mesaj atıp durmayın, nasıl bir yokluktasınız anlamıyorumki."

  ahaha lann alskdjalkjas ben dalga geçmiştim ciddiye almayın olm. lol
 • 1 saat önce yüklediği 2. videosu ilki kadar keyif vermese de iyi durmaktadır.

  edit: vay arkadaş 3 gündür 58 görüntülemede kalan hatun saatler içerisinde 17 bini geçmiş, yorum yoktu bir ton yazı var şu an. ilerleyen günlerde nerede görücez bakalım kendisini.
 • meydanlarda asılacak kızdır. ne yazık ki.
 • iran'da yaşamıyordur o. iran olsa duramazsın.
 • taze keşiftir. görüntüleme sayıları oldukça düşüktür. ekşi sözlük sayesinde bir yerlere gelebilir belki. oryantalde acemi olduğu belli olsa da çok çok sırıtmamaktadır. ayrıca sempatiktir, güzeldir,çekicidir. uzun siyah saçları ve bembeyaz teni arasındaki kontrast garip şekilde etkileyicidir. saçlarını iki eliyle tutup gözlerinin içi yle gülmesi falan hoştur. takip etmeye karar verilmiştir.
 • yazarın kendi videosu mu acaba 58 görüntüleme var.
 • birkaç saniye bakıp acemi bulduğum kız. oryantal bir sanat olduğu için belli vücut biçimi, tam dozunda kilo lazımdır. bunun haricinde komik bir kemik şova dönüşür. tam dozunda vücut biçimini tarif edecek olursak, dümdüz bir karnı olmayan ama göbekli de olmayan, makul bir et barındıran göbeğe eşlik eden hafif dolgun bacaklardır. ebru şallı'nın oryantal yaptığını düşünemiyorum mazallah.

  oryantal görsel bir sanattır. hareketlerin daha belirgin olması için belli kıvrımlar şarttır. iskeletin iki adım üstüne balık eti diyenlerin ideal ölçüleri saptırdığı günümüzde ideal vücut anlayışı yok olup giderken, pelvis kemiği çıkıntılarını sallamak bu sanata ihanettir. oryantal de ehil olmayan kişilere kalmıştır. türkiye'nin en iyi oryantallerinin vücutları karın, bel, kalça ve bacak ölçüleriyle bu dansa en uygun vücutlardır. hatta vereceğim fotoğraflarda photoshop uygulandığına eminim. bunun biraz üstü dahi oryantal için kabul edilebilir ölçülerdir.

  https://s3.eksiup.com/de1362b4f61.png

  https://s2.eksiup.com/dd03a449c36.png

  https://s3.eksiup.com/2428c657071.png

  https://s1.eksiup.com/4a1aaa6cb85.png

  https://s2.eksiup.com/631e1f6eb90.png

  https://s3.eksiup.com/43fa9e04a62.png
 • türkiye'de yaşayan iranlı kızdır.
  iran'da olsa taşlamışlardı. gerçi yakında burada da taşlarlar.
 • kızımız türkiye'de yaşıyor ve biraz parası olup türkiyede yaşayan öğretmenlik yapan çeşitli iş kollarında çalışan "seküler" iranlıları görseniz iranda ne cevherler yaşıyor dersiniz.
 • video'yu izlemedim ama illaki birilerinin gözlerini dolduracak ve dünyayı 1 dakikalığına güzelleştirecektir.

  henüz gelmemişler, 3-5 dakikaya gözleri dolu dolu gelirler.