şükela:  tümü | bugün soru sor
  • türkçe içeriğin kötü olmasındadır.
  • kararlılıkla sürdürdüğüm eylem. türk youtuberların işin bokunu çıkarması nedeniyle hepsine siktiri çektim.

- götüme şunu soktum çok acıdı
    - blowjob cezalı siksok oyunu
    - ebesinin amı çelınc

eeh eytere bea!
  • benim de yaptığım eylem.

neredeyse her konuda her şeyi ingilizce olarak izliyorum. eğer ingilizce altyazısı varsa almanca videoları da izliyorum.

adamların amatörleri bile bizim buradaki profesyonel geçinenlerden daha kaliteli içerik yapıyorlar.

ben genelde spor, eşek şakası, müzik coverlayan kişileri ve batı'nın hali hazırda tartıştığı sorunları içeren videoları izliyorum. kişisel gelişim ile alakalı bir şeyler daha var fakat neden bilmiyorum daha sonra izle'ye kaydettiklerim dışında takip ettiğim bir kanal yok.

spor için:

(bkz: christian nielsen)

(bkz: training pal)

(bkz: guerilla zen fitness)

prank için:

(bkz: angrypicnic)

(bkz: thatwasepic)

(bkz: bigdawstv)

(bkz: remi gaillard)

(bkz: jstustudios)

müzik için:

(bkz: wintersun jari)

(bkz: lambchopper678)

(bkz: 331erock)

(bkz: tina s)

(bkz: rob scallon)

bunların dışında bir de felix var, nam-ı diyar pewdiepie. onu son zamanlarda izlemiyorum ama zamanında saçma sapan videoları izlemişliğim çoktur. bunun dışında medya kendisine savaş açtığından beridir de can sıkıntısına kesinlikle izlenir. hele ki kadınlara saygı ve feminizmin mutlak doğru olması konusunda müthiş tespitleri var.*
  • ben de izlemiyorum hic. hesabi 2011 de acmisim. pewdiepie izlerdim o aralar keyif verirdi, tabii hersey degisiyor. turkce videolarin anasayfada cikmamasi icinde lokasyonu tr den cikarirdim surekli. cok arada merak edersem izliyorum anca. orkun isitmak attigi ilk videolari izlemistim bide. iste pewdiepie ile ayni hareketleri yapiyordu resmen onun taklidiydi ama icimden gecirmistim bu pesindeki cocuklar sayesinde biryere gelir diye. bende girsem ugrassam bir yere gelirdim belki ama izleyici kitle cok rezil diye dusunuyorum acikcasi. bunlara katlanabilenlere saygi duyarim.