• allam kör oldum, biraz okudum baslarini da aga bu nedir, hem yaziyor hem triplere giriyor, lan bana biri böyle üslup ile yazsin cevap bile vermem bu ne, neyse yatiyormzusunuhzcv ehueheuhue asdfgass ya ne insanlar var, iyi gcler abi asdfgash.

birbirini tanimayan iki sahsin herkesin gözü önünde girdikleri ilginc yazisma.

edit: ehuehuehuehyjabdhvh sanada cok günaydin dedi ya la.
    edit2: asdfgsfsadghfdhfs israr etme lütfen konusmak istemiyorum ahahhah. gece gece nerden bulursunuz bunlari.
  • hobileri arasında "iddialı olmak" olan 6 üstü 1 aşk adlı youtube yorumcusunu içerir.

ayrıca pes oynuyoruz diyen çocuğa "mac mi oynuyorsunuz televizna takip oylemi oynuyorsunuz?" diyerek cevap veren merve uzmez adlı youtube yorumcusunu içerir.

edit: ayrıca merve uzmez adlı kullanıcının profil resmi inşaatta çekilmiş sanırım. bu bilgiyle ne yapsam bilemedim.
  • jupiter turkcesi konusan bir adet merve uzmez ve hobilerinde* iddiali olmak gibi bir sey yer alan 6 ustu 1 ask kullanicilarinin arasindaki derin munasebet.

6 ustu 1 ask adli kardesimizin boyle bir olaydan bile telefon numarasi cikarmaya calismasi, ve merve uzmez kisisinin tuglali, insaatli profil fotografi gozlerden kacmadi tabi.
  • merve uzmez kardesimizin yazdiklarini okurken kesin troll bu dedim hatta kesin eksiden falandir diye dusundum.
    butun yorumlari okuduktan sonra profiline baktim ve sanirim kendisi gercek :/
  • yorumlar kesinlikle türkçe değil o yüzden fikir beyan edemiyorum ama;
    merve üzmez hanımın profil fotosu dün çekilmiş, foto çekilirken flaş kullanılmamış ve fotoya 173 kez bakılmış.
  • şimdi fernando'nun hobileri kitap okumak, yüzmek, futbol, spor, iddialı olmak, tiyatro falan ya. hemen araya iki tırnak atıyoruz:
    kitap okumak, yüzmek, "futbol, spor, iddia"lı olmak, tiyatro
    işte gerçek hobileri o tırnağın içindekiler
hesabın var mı? giriş yap