şükela:  tümü | bugün
 • youtube isimli bok yuvasında avare avare dolanırken denk geldiğim, insanın kanını donduran videodur.
  videoda eblek bir tip insanlara ''çocuğunuz eşcinsel olsa tepkiniz ne olurdu?'' sorusunu yöneltiyor. buraya kadar her şey normal. hatta 1-2 homofobik yorum mutlaka olur zaten diye beklerken durumun hiç de o kadar basit olmadığını görüyoruz.
  35. saniyede karşımıza çıkaran ayı oğlu ayı ile başlayan dehşet, 1:57'deki façalı orospu çocuğunun ''öldürürdüm'' demesiyle tavan yapıyor. hatta bu orospu çocuğu öldürmekle kalmıyor üstüne bir de vaaz veriyor.
  4:18'de ise bambaşka bir yaratık çıkıyor ki en ilginç kısımlarından biridir bu videonun. ''kızım eşcinsel olsa desteklerim, oğlum olursa vururum'' gibi hasssiktir ordanlık bir yorum yapıyor. muhtemelen izlediği lezbiyen pornolarının etkisinde kalmış bu arkadaş da aslında toplumun bir başka kesimini özetliyor bize.
  video tabii ki bunlardan da ibaret değil ancak şimdilik sadece bu kadarını yazmak istedim. yoksa ya format falan demeden dümdüz söveceğim ya da klavyeyi kıracağım değerli suserlar.

  bir dipnot, röportajı yapan eblek arkadaş senin de amına koyayım. orada adam döverdim diyen herifin cevabına gülerek cevap vermenin de amına koyayım.

  edit: imla