şükela:  tümü | bugün
 • adamın dibi murat sönmez'in başlattığı, youtube aleminde hakettiği değeri, ilgiyi görmeyen kaliteli kanallara destek olma hareketi. valla çok iyi oldu, sayesinde bir sürü süper kanal keşfetttim.

  https://www.youtube.com/watch?v=7kmri5a_frg
 • son oyuncak kanalının da dahil olup başka kanallara destek olduğu kampanyadır. özellikle lorekeeper kanalına bayıldım.

  buyursunlar
 • babalatv ,çeşitli konular hakkında sıkılmadan izleyebileceğiniz içeriklere sahip.
  whyshy ,eğlenceli sosyal deneyler yapan ve daha fazla aboneyi hak eden kanal.
 • konsolüssü'nün çok mantıklı ve çözümsel bir hareketi. birbirine dis atan zırva youtuber kitlenin her geçen gün daha da çok kirlenmesine sebep olduğu youtube'un, ciddi içerik sağlayıcılarına ulaşılması için kullanılması adına ihtiyacı olan bir hareketti kesinlikle.

  kendisiyle bir ilgim olmamasına ve ilk kez bir videosunu izlemiş olmama rağmen mümkün olduğu kadar çok kişiye duyurmayı kendime görev bildiğim bir paylaşımı olmuş.

  izleyin, izletin, destekliyorsanız paylaşın derim.

  https://www.youtube.com/watch?v=7kmri5a_frg
 • şöyle kendi kanalımın linkini koyayım :
  https://www.youtube.com/…l/uc0hnjmwhj8js8462zbau5aw
 • bir kanalın büyümesi 100,000 aboneye ulaşması o kanalın daha güzel olacağı anlamına gelmiyor aksine kendi halinde sevdiğimiz ve zaten takip ettiğimiz kanallara büyük bir hızla popüler kanalların izleyici kitlesinin yağması neden iyi olsun ki?

  kısaca enes batur izleyen ve altına "enes abi anamı ***" diyen organizmaya kalkıp "kaliteli bir şeyler mevcut ve bunları izle" demek kadar saçma bir şey. onu geçtim kısaca kendisini takip eden kitleye diyor ki sizler kaliteli içeriğe sahip sitelere ulaşamazsınız çünkü siz salak olduğunuz için bu kanalları daha önce bulamadınız.

  lan yaptığın ve önerdiğin iş oyun üzerine ve tavsiye ettiğin kanallar fifa 2018 veya işte o sırada hangi oyun popülerse hangi dizi izleniyorsa onun yorumunu giren kanallar ben zaten youtube'da böyle bir içerik arıyorsam arama kısmına assasin's creed gameplay veya inceleme falan yazabilecek seviyedeyim. ama yok biz aptalız ve arama kısmına stranger things inceleme yazıp aratıp sonra çıkan 50 sonuç içerisinde makul izlenebilir doyurucu olan kanalı bulamayacak kadar salağız bize bunun reklamını yapıyor. diss videoları gibi her kanal şimdi salak salak kendi youtube'un dibi video listesini paylaşmaya başlıcak ve bir noktada birileri yine "annemin iç çamaşırını giydim babama yakalandım" başlıklı videoların olduğu kanalları çok eğlenceli ühexdzaa diye paylaşıcak işte. kitle belli sonuçta.

  mesela hemen benden önce entry giren amiplerden birisi kendisinin de youtube'un dibi olduğunu düşünmüş ve benimde az izlenen kanalım var. diye link atmış girip bakma zahmetinde bulundum ve sağolsun şaşırtmadı "6 ilginç egzotik meyveyi tattım" isimli bir videosu "aleyna tilki klibi çalıntı mı?" isimli başka bir videosu falan olan gta 5 gameplayları çeken bir çocuk çıktı. gerçektende bişeylerin dibiymişin kardeşim helal olsun tebrik ediyor hayatta başarılar diliyorum...
 • yeni nesilin sürekli yukarı baktığını ve saçma sapan kanallarda gezerken diğer saçma sapan kanallara yöneldiğini farkeden murat abi sonunda düzgün kanal arayanlara fakat çöplüğün içinde bulamayanlara tercüman olmuştur. haliyle takip ettiğim mösyö pikselans ve yorekok 'da bu akıma videosuyla destek vermiştir. altta ezilen düzgün ve içerik bakımından özgün kanalların birleşmesi ne hoş birşey takipteyiz efendim...
 • lütfen sadece kendi beğendiğiniz kanalları yazmayın, şimdiden söylüyorum. yoksa bu iş buraya enes batur'un, danla bilic'in filan yazılmasına kadar gelir.

  bu arada youtube'un en kokmuş ve manasız kanalı*nın da destek verdiğini gördüğüm ivmeli eylem.

  benim buraya bırakacağım kanal tavsiyem; motto müzik olabilir. çünkü benim gibi müzikle uğraşanlara kesinlikle keyif veren bir kanal.
  nurkan renda ile gitar vlogları serisi cidden müzikle, gitarla, enstrümanlarla ilgilenen insanlar için eğlenceli.
  yekta kopan da sevdiğim müzisyenleri davet ettiği zaman yapılan söyleşileri izliyorum. nitekim kendisi bu işleri keyifli ve keyifle yapıyor.
  murat meriç'le plak dolabı tam bir geek işi, biraz fetiş. insana hoş bilgiler katabilir.
  son olarak bu kanalda cenk unis'in djing anlattığı bir seri var ve dönemin aksine sync tuşuna basıp dj olduğunu sananlara inat bir eğitim olduğunu söyeleyebilirim. biraz eski stil, en keyif aldığım. dj olmak isteyen sevgili kardeşlerim buradan başlayabilirsiniz.

  iyi seyirler.

  edit: düzeltme
 • murat şen abimizin kanalını keşfettim bu hareket sayesinde. kanalın hangi zümreye hitap ettiğini manyak şişko*'nun tanımından daha iyi anlatan bir tanım yok sanırım:
  "eğer bir aile babası olma yolunda ilerleyen 20'li yaşların sonuna gelmiş ve artık yararlı bilgiler öğrenmek isteyen bir genç yetişkinseniz bu kanal da tam size göre. içeriğinde herkesin uygulayabileceği faydalı bilgiler var."
  ilgili kanal
  teşekkürler manyak şişko.