• (bkz: youtube)
  • youtubeda en cok izlenen videolarin turk televizyonlarindaki dizilerin bolumleri olmasi ve turk telekomun bir konturlu telefon internet anlayisina sahip olmasinin bu yavaslamaya neden oldugu kacinilmaz bir gercektir.
  • kesinlikle dogru olan saptamadir.
    aynisi facebook icin de gecerlidir.

sebebinin kendi sunuculari oldugunu hic sanmiyorum.
  • iki gündür yaşadığım sorun, videonun etrafının siyah olması ve altında vevo yazması da diğer değişiklikler oldu..
    (bkz: teknik servis olarak sözlük)
  • ilginç bir şekilde eskişehirde 2-3 gündür yaşadığım problemdir.
    ip olarak 8.8.8.8 kullanıyorum,farklı evlerde,hatlarda,hatta orjinal ip ile de aynı sorunu yaşıyorum.
  • hazin olaydır.

(bkz: redtube da videonun yavaşlaması)
  • youtube'un değil boktan ülkenin boktan internetinin yurt dışı çıkışlarındandır. olur öyle.
  • en güzeli olmuştur. hatta seçimlere kadar tüm sosyal medya kapatılmalıdır.

bunu tarafsız şekilde savunuyorum şuan. hiçbir parti, hiçbir cemaat vs. nin saçma sapan montajlı montajsız ses kaydı, görüntüsü, propagandasını görmemek için en iyisi, en sağlıklısı şuanda bu.

yeter daaa, milletin zihnini bulandırdığınız yeter..millet sağlıklı düşünemez, sağlıklı kararlar veremez oldu.
  • bir süredir git gelli bir yavaşlama yaşıyorum. 15 dakika sorunsuz, 15 dakika sonra 144p'ye düşüyor. genelde videoları download ederek izlerim ama orada da aynı sorun oluyor.
  • tam yavaşladığı anda opera vpn ile kontrol ettiğimde hiçbir sorun göremiyorum.

tamamen yasaklamadıklarına göre bant genişliğini dengelemek için youtube'a özel ayar çekiliyor diye düşünüyorum. ülkenin interneti, aynı anda birkaç vatandaşın video izlemesini kaldıramayacak seviyede demek ki. yazık.
hesabın var mı? giriş yap