şükela:  tümü | bugün
  • nora ephron'un yönettiği, meg ryan ve tom hanks'in bi "mailli aşk" sürecinde oynaştıkları romantik olduğu kadar yer yer komik film... filmde meg ryan, tomenks'i beklerken, içeriye benim girdiğim sahne wardır, tikatli seyredilirse fark edilir.

(bkz: you ve got mail)
  • filmi izlemistim ama konusunu bile tam hatirlamiyorum. birileri maillesiyodu laptoplardan gerisi yok aklimda.. allah allah
  • filmi izlediğim zaman bir dial-up kullanıcısıydım. filmde kullanıcıların 2 saniyede nete bağlanmalarını gördükten sonra sessiz gözyaşları dökmüş için için amerikayı ele geçirme planlarımı oluşturmaya başlamıştım. amerikayı ele geçiremedim ama dial-uptan kurtuldum. filmin vermek istediği de budur bence. 2 saniyede nete bağlanılmıyosa dial-up karıdır.
  • berbat film
  • (bkz: tom hanks) (bkz: meg ryan)
  • çekildiği mekan hiç önemli olmamakla beraber; bir director of photography gözüyle izlenme çabası sarfedildiğinde beğenilmesi çok kolay olan, "mekanın ruhunu çok iyi yansıtabilen" sıfatını almaya hak kazanan film.
  • (bkz: inbox)
  • renkli, neşeli bi film. ama ikinci kere izlendiginde çok bayıyor.
  • içinde mailleşme geçen bir nevi külkedisi masalı, filmin sonunda büyük sermaye küçük burjuvazinin özgünlüğünü de koruyabilecek bir yöntem bulabiliyor ya, daha da denebilecek birşey kalmıyor.
  • hollywood sinemasinin, bilgisayar icerikli filmlerinde bas aktore elektronik posta geldigini gostermek icin abartilmis bir animasyon ve font buyuklugu ile bilgisayar ekranina zoomlayarak gostermesi sonucu gordugumuz harfler toplulugu