şükela:  tümü | bugün soru sor
  • dünden bu yana iyi bir artış performansı gösteren kripto para. dün 0.18031 dolardı şu an 0.26995 dolar.
  • 0.17den alıp 0.280 sattığım, ben sattıktan sonra pik yapıp 0.35'e çıkan coin. vay amk. son iki günde iota'dan iki kat fazla kazandırdı.
  • 11.80 iota çevirip 126 adet satın aldığım kripto para birimi, bunu yaparken de %136 artış mevcuttu.
  • ileride patlama ihtimali olan kripto para.
    nasıl alınacağı konusunda bilgisi olan suserlarda yeşillendirebilir.
  • araştırmalarım sonucu gelecek görüp bir miktar yatırım yaptığım coin, iş yapar gibi görünüyor. ytd.
  • muhtemelen çok kısa bir süre sonra dumpı yiyecektir. hacmi düşük coinlerdeki artışları fazla gözünüzde büyütmeyin sonra elinizde patlar. iota şu an hacim olarak 4. sırada o yüzden iotada kalmak çok daha mantıklı ya da satmanız gereken yeri iyi hesaplayıp satın yoksa elinizde patlar. bi ara dubai coin vardı %1400 falan artmıştı sonra gördü ebesinin herekesini. neyse sizlerde benim gibi kaybede kaybede öğreneceksiniz yapacak bir şey yok.
  • dün 0.26'dan 2676 adet aldığım coindir.
    araştırmadan bodozlama daldığım ve kar ettiğimdir. 0.26'ya kadar düşse bile umrumda da değildir.
    tutmadığım coinleri buraya liste yapsam dünyayı 4443 kere özel jet ile dolaşırdım.
    cüzdana geçirip sadece elimde tutacağım coindir.
  • bugün bana 300 dolarda 114dolar kazandıran coin. gece iota zıplayınca güvenlik olarak yyw almıştım, %30 kar ettirdi birkaç saat içinde. ha hacmi küçük, öyle iota gibi 5 doları görür mü bilmem ama 1 dolar seviyesine çıkar diye düşünüyorum.
  • iotanın gazabına uğrayanların yeni durağı.
    pump yapan bi coine zirveden girilmeyeceğini dump geldiği zaman öğreneceksiniz.
  • ne boka yaradigini anlamsam da uzun vadede para getirir diye koydum kenara 100 tane, bakalim gorucez.