şükela:  tümü | bugün
  • binance'te fırtınalar estiren alt coin. bugün %70 arttı.
  • dünden bu yana iyi bir artış performansı gösteren kripto para. dün 0.18031 dolardı şu an 0.26995 dolar.
  • 0.17den alıp 0.280 sattığım, ben sattıktan sonra pik yapıp 0.35'e çıkan coin. vay amk. son iki günde iota'dan iki kat fazla kazandırdı.
  • 0,41$ seviyesine gelmiştir. iota'dan daha fazla kazandırdı. ancak hacmi düşük. "you own your own words" anlamına gelmektedir.
  • 11.80 iota çevirip 126 adet satın aldığım kripto para birimi, bunu yaparken de %136 artış mevcuttu.
  • 158.97 dolar ederinde (0.42$'dan) 365 adet az önce aldığım.
    gün sonunda ne olacak göreceğiz.
    0.81'den satış emri girdim. gün içerisinde .86'yı görmüş. bakalım..
  • ileride patlama ihtimali olan kripto para.
    nasıl alınacağı konusunda bilgisi olan suserlarda yeşillendirebilir.
  • araştırmalarım sonucu gelecek görüp bir miktar yatırım yaptığım coin, iş yapar gibi görünüyor. ytd.
  • muhtemelen çok kısa bir süre sonra dumpı yiyecektir. hacmi düşük coinlerdeki artışları fazla gözünüzde büyütmeyin sonra elinizde patlar. iota şu an hacim olarak 4. sırada o yüzden iotada kalmak çok daha mantıklı ya da satmanız gereken yeri iyi hesaplayıp satın yoksa elinizde patlar. bi ara dubai coin vardı %1400 falan artmıştı sonra gördü ebesinin herekesini. neyse sizlerde benim gibi kaybede kaybede öğreneceksiniz yapacak bir şey yok.
  • iota alanlar ''ulan bu kadar yükseldi, ya patlarsa'' korkusu yaşayadursun, 0.42'den alıp 0.50'den satarak 1 saatte 30 dolar kazandığım altcoin.
    ki ben bunu 150 dolar ile yaptım. 1500 dolar ile yapmış olsaydım kazancım 300 dolar olacaktı.
    vay babayın kemüğüne..

yatırım tavsiyesi değil; kendime nottur.