şükela:  tümü | bugün
  • lise caddesi üzerinde yozgatlı şarapseverlerin buluşma noktası. soğuk kış akşamlarında, günün yorgunluğunu dostlarınızla birlikte sıcak şarap içerek atabilirsiniz. saat 19:30’a kadar happy hour’da tüm şaraplar yüzde 35 indirimli. sahipleri tuğberk bey ve şeyda hanım’ın işlettiği mekan smooth jazz melodileri ile sizi mutlu edecektir. zengin çeşitli peynir ve kuru meyve tabakları sunumları ile göz dolduruyor. özellikle pinot grigio yozgat beyazı tavsiye ediliyor.

    http://i.hizliresim.com/qgepjq.jpg
  • misket eşliğinde konya tandır ve erzurum çağ kebabı iyi bir sunum olacaktır. bunlara erzincan tulumu, malatya kayısı eşlik edebilir. tuğberk valilik kararıyla il dışına çıkarılmasının ardından şeyda hanıma gakkoş yusuf'u alternatif partner görmek müşterileri mutlu edecektir. sonra efendim onca çatala, kaşığa, bardağa, ağır sunuma ne gerek var, menünün hepsi elle yenecek şeyler.
    bir de cam, çerçevenin sıhhati için tabelanın yozgat serap evi şeklinde değiştirilmesinde yarar var. bu hem, ramazanda tadilattayız, levhasının asılmasına da uygun düşer.
    girişe aile salonumuz vardır, levhasının unutulmaması, müessesenin sürekliliğinin garantisi olacağından, tavsiye edilir.
  • yarın yozgat metrosuyla gideceğim harikulade şarap evi.
  • özellikle sorgun ve sarıkaya yöresine ait ev yapımı şarapları enfestir,bazı cumartesi geceleri yoğun katılımlı underground partilere evsahipliği yapar.