şükela:  tümü | bugün
  • yine mi dede?
    bilgi: basligi acan arkadas kacmis, yozgat olmadigi anlasilinca.
  • ruh hastası sapık. kediyi köpeği bırakıp heykellere salça olmaya başladılar. çare ya toplu hadım ya da prime time’da kapsamlı bir cinsellik eğitimi. introduction seviyesinde olmalı, herkes anlamalı. bu kedidir, azılmaz. bu heykeldir, sikilmez. her deliğe sokulmaz vs.
  • yozgat değil diyorlar ama amcanın ritmi süper heykel de olsa işini aşkla yapmış.
  • şu ekşi sözlük yazarlarındaki linç kültürünü de bir türlü anlayamadım amk. hacı amcanın ne sapıklığı kalmış, ne de çomarlığı. ayıp ulan.

yozgat ilinde heykel şeytan icadı olarak görülür ve günahtır.
    hacı amca da bir nevi şeytan taşlıyor sayılır.

allah kabul etsin.
  • 'hallenen' tabiri tam olarak yeterli olmamış. görüntülerden de anlaşılacağı üzere amca heykele alenen tıklatıyor.
  • yanız erkek heykeli değil mi o?

yine anadolu, yine bastırılmış eşcinselliğin ulu orta patlaması.
  • takkeli dedelerden uzak durmamız gerektiğini gösteren 1251231. video.
  • dedede hacı takkesi var.
    şalvarlı falan.
    sakalı da var.
    yer umumi park, hani çoluk çocukla gidilen.
    heykel de erkek.
    dedede herhangi bir meczupluk belirtisi yok ama çeşitli hastalıklara sahip olabilir yaş itibariyle.

yine de şu devirde çocuk yapan varsa dahi sokağa tek başına çıkmaması gerektiğini gösterir nitelikte enfes bir çalışma*

kediye, köpeğe, ördeğe, çocuğa, havaya, suya hallenen kimler diyoruz ya, aha işte bunun gibiler. yolda ceset görse sikecekler.
  • kamerayı tutan eleman eline 3-5 lira tutuşturup yaptırmadıysa ben de bişey bilmiyorum.

herif bangbus misali açmış kaydı herşey normalmiş gibi çekiyor.