şükela:  tümü | bugün
 • "türkiye'nin beka sorunu yok yöneticilerin beka sorunu var kendi geleceklerini düşünüyorlar" diyerek aslında kemal farkında olmadan 9 seçim kaybettiği halde neden hala koltuğa yapıştığını anlatıyor. sokaktaki vatandaşın gördüğü gerçeği koskoca ana muhalefet partisi lideri inkar ediyor. abd 60 bin ypg'li teröristi neden silahlandırıyor? orada çocuklar için park bahçe çalışması yapsınlar çevre düzenlemesi yapsınlar diye mi? kılıçdaroğlu seçmenleriyle taşak geçmeye başladı.

  t: çokça örneği olan skandal bir kılıçdaroğlu açıklaması.
 • cumhuriyet halk partisi'nin kimlerin eline geçtiğini gösteren dehşet verici açıklama.
  olay parti meselesi değil, türkiye cumhuriyeti devleti'nin güvenlik meselesidir. dünyanın hiçbir ülkesinde hiçbir muhalefet partisi lideri böylesine utanç verici bir açıklama yapamaz ve yine dünyanın hiçbir ülkesinde normal karşılanmaz.
 • kemal kılıçdaroğlu'nun akp'nin kan kaybettiği bu kriz ortamında dahi patronu rte'ye: "ben seçim kazanmak istemiyorum, buyur sen kazan" jestidir.

  ypg'nin bize saldıramayacağını düşünenlere saldırganlarının ayn al arab'dan (kobani'den) geldiği beşiktaş saldırısını hatırlatmak isterim.
 • lâ havle ve lâ kuvvete illâ billâhil aliyyil azîm
  dediğim açıklama.
 • kemal kılıçdaroğlu koltuk için değil, ülke için muhalefet yapsaydı, şu anda ülke de kendi de başka yerdeydi. aktroll'lerin sataşmasına bakmadan çatır çatır doğruları savunması lazımdı. türkiye'de oylarini arttırmak için durmadan sınır ötesi operasyon icad eden hükümetten korkmadan şehitlerin hesabını sorması lazımdı.

  ne var %3-%5 oy varsın mhp'ye gitsin iyi parti'ye gitsin. 10 milletvekili eksik çıkar. ama hükümeti, kendi politikana paralel politika yapma konusunda zorla.

  tam tersini yaptı, oy almak için popülizme saplandı, hükümet de popülizme kaydı, hem oy alamadı hem ülke daha boktan bir yer haline geldi. sosyal adalet, vergi, avrupa birliği, suriye, korkmadan çatır çatır üstüne gidecekti. hepsinde hükümete stepne oldu, keşke bundan sonra akıllansa...
 • allah size ve sizin gibi düşünenlere fırsat vermesin dediğim rezalet ötesi açıklamalar.
 • size saldırmıyor zaten.
  bize saldırıyor.

  edit: "bize saldırmaya cesaret edemez, çok güçlüyüz dedi bla bla bla..." savunması yapan sığırlar var. iki sebeple bu açıklama daha kötü.
  1. adamın durumsal farkındalığı yok. 40 yıldır lanet ettiğimiz pkk, abd'nin el kaidesi düşmanıyla aynı güçte mi? bu adamlar terörist! üstelik abd korumasındalar.
  2. durumu biliyor ama trablusgarp ve balkan savaşı öncesi gayrimüslim vekillerin "bize saldırmazlar" zihniyetinde.
  yahu bu adam devletin anahtarını istiyor.
 • chp genel başkanı sınırımızdaki ypg -pkk kantonlarından rahatsızlık duymuyorsa o partiyi kapatın.geçen başkan istanbulda konuşurken arkasında canan kaftancıoğlu vardı.bu akılları ondan alıyor heralde.
 • (bkz: açmayın ensonhaber)

  linke tıklamaya tenezzül etmedim. ya 1832 yıl öncesinin bir beyanıdır; ya başı sonu kesilmiş, bağlamından koparılmış bir cümle vardır; ya da tamamen uydurmadır.

  (bkz: ensonhaber)
  (bkz: sabah)
  (bkz: a haber)
  (bkz: yeni akit)
  (bkz: trt haber)

  enformasyon kaynağı olarak bunları kullananlar embesildir ve kaynak olarak bunları kullanarak daha da beter embesilleşmektedirler.
 • (bkz: tüü allah belanı versin)

  bu iş artık rayından çıkmıştır. milyonlarca atatürkçü vatan sevdalısı aydınlık insanın oyunu alıp böyle teröriste destek veren açıklamalar yetti artık.

  nasıl chp devleti kurduysa, devlet de chp'ye el atıp tüm teşkilatı sorusturmadan geçirerek ülkenin kaderini değiştirecek tek parti olan chp'yi kaynak kodlarına döndürmelidir.

  bu böyle gitmez.