şükela:  tümü | bugün
 • an itibariyle ypg'nin şeyh horuz bölgesinde klorin bombası kullandığı ve 20 öso askerinin yaralandığı belirtilmekte

  kaynak: http://syria.liveuamap.com/…-condition-were-injured

  edit: tsk tarafından doğrulanmasını beklemek lazım
  prince of heaven'ın katkısı: https://twitter.com/…yok_/status/960942344085360640
 • doğrumu bilmiyorum. netleşmesi beklenmeli şüphesiz. bu arada resimler ve öso'ya yakın kaynakların arapça tweet'leri kullanıldığı yönünde ısrarcı. fakat bu aşağılık terör örgütünün elinde nükleer silah olsa dahi kullanır. bu ilk çağ yaratıklarının daeş'ten şu an için tek farkı kafa kesmemeleri. bunun dışında canlı bomba saldırısı mı dersin, sivilleri siper olarak kullanma mı dersin, etek-fistan giyip cephelerden kaçmak mı dersin, şöyle infazlar mı dersiniz, yeri geldiğinde dini kullanmak mı dersin, çocukları çatışmalar da kullanmak mı dersin...

  şimdi bu doğrulanır ve ispatlanırsa ne mi olur? her zaman ki gibi: "mit öso'lulara kimyasal silah kullandı" yalanına sarılacaklar.

  zamanında çözüm sürecini desteklemiş, bölge de bir kürt devletinin kürtlerin hakkı olduğu fikrine samimiyet duymuş bir şapşal olarak; bu hain yalancı terör örgütünün piyonlarının cesetlerini gördükce geberin gidin diyorum. yaralı bir canlının fotoğrafına bile bakamayan beni, bu hale sokmuştur bu şeref yoksunu batının fahişeleri.

  kısacası bu ibnelerden her şey beklenir.