şükela:  tümü | bugün soru sor
 • terör örgütü pkk'nın suriye kolu ypg'nin afrin'de silahsız bir sivili katletmesi olayı.

  linkte (+18) gözükeceği gibi, terör örgütü ypg teröristleri bir sivili çeviriyor ve türk ordusuna bilgi sağladığı gerekçesi ile katlediyor.

  buralarda, başka sosyal mecralarda, gerçek hayatta suriye pkk'sı ypg'yi aklamaya çalışan kansızlar bir sivilin terör örgütü ypg tarafından nasıl katledildiğini iyi izlesin.

  gerçi daha önce kadına çocuğa saldırmış kansız köpeklerin bu tip hareketlerine şaşırmamak lazım.

  eğer twitter kullanıcısı videoyu kaldırırsa bana mesaj yoluyla ulaşınız, videoyu bilgisayarıma indirdim. bu vahşeti herkesin görmesi için gerekli yerlere yüklerim, problem yok.

  not: afrin'i temizlemedik mi?, diye soranlar olacaktır. peşinen cevap vereyim: temizledik fakat dağlara kaçıp sığınan, halkın arasında kamufle olan, tünellerde yaşayan çok az bir terörist kaldı. onların yakalanması hedefiyle harekât devam ediyor gözüküyor şu an. henüz bittiği de açıklanmadı. bölge ele geçirilse bile fare gibi saklanmış, kılıktan kılığa girmiş, gücü sadece sivile, silahsız insana yeten, kalabalık gezemeyen ve dağılan köpekler yok ediliyor şu an.
 • yok olacaksınız. sikinin altında gölgelendiğiniz amerika'ya rağmen ananız sikilecek. işgalci dediğiniz bu devlet sizi kazıyacak o topraklardan. destekçileri de bön bön bakacak sadece.