şükela:  tümü | bugün soru sor
 • aşağıdaki videoda görüleceği üzere ypg tarafından "her biji" denilerek ve bir "şehite" atıfta bulunarak yaklaşık 100-150 mermi ile öldürülmüş silahsız öso mensubu. son anda kendini yere atmaya çalışması oldukça dramatik.

  https://twitter.com/…burg/status/960808398756474881

  daha öncesinde de hatırlanacağı üzere öso mensuplarına ait cesetleri afrin merkezinde kamyon kasasında tüm halka teşhir etmişti bu vahşi teröristler.
 • görüntülerdekiler esir değil çocuk
 • bu suriye’deki alevilerin kafalarını kesen canilerin bir başka cani grup tarafından kurşuna dizilmesi!
  öso güzellemesi yapmayın amk yaş bok kuru bok olayı!
  ösoymuş dramatikmiş. kıyamam amk

  görüntülerdeki çocukmuş... te yarabbi yaresurallah! he amk yok bebekmiş! bi videoyu izleyin sonunda durdurun ve biraz yaklaştırın, deden kadar sakalı olan küçücük bir çocuk görünüyor evet!
 • terör eylemidir ki teröristlerden beklenildiği gibi normaldir.

  mesele ''ypg bunu yapıyor öso ve tsk da yapabilir'' zihniyeti.
 • öso'nun da amına koyayım, ypg'nin de. tsk personeline bi şey olmasın da geri kalan bütün silahlı milislerin anasını sikeyim.

  tsk'yı, öso ile 'müttefik' yapanlara da giydirmek lazım aslında ama şimdi gg olur. gerçi 10 sene sonra herkes sövecek bunlara o ayrı tabi.
 • iran, afgan ve pakistanlı mültecileri zorla donatıp asker yapıyor ve suriye'ye sürüyor,
  abd, ypg vasıtasıyla bölgede,
  rusya desen suriye'deki tüm esad yanlısı milisleri ve örneğin türkiye'den devşirilmiş, kucaktan kucağa oturan aptal "sözde komünist" sol militanları devşiriyor,

  ama mesele türkiye'nin öso ya da başka bir grupla vekalet savaşına girmesi olunca olay.

  beğen ya da beğenme, iran'ı abd'si rusya'sı sayıları 10 binleri aşan çeşitli gruplarla savaşırken burnumuzun dibindeki bölgede vekalet savaşı icra etmek bize mi ayıp?