şükela:  tümü | bugün
  • anket doldurarak para kazanma sitesi. anketler ve tasklarla, reklam tıklamalarıyla ayda 50 dolar civarı para kazanmak mümkün, ayrıca güvenilirdir. örneğin telefon app'lerini indirerek bile gelir elde edebilirsiniz. çok basit ve rahat.

https://www.ysense.com/?rb=60178326

addon adlı eklentiyi google chrome'a kurun. eklenti size anketlerin ve görevlerin geldiğini haber veriyor. böyle hiçbirini kaçırmaz daha yüksek meblağlara ulaşabilirsiniz.

ekşi yazarı olmayan arkadaşlar için; kayıt olduktan sonra nasıl kullanılacağı hakkında sorular olursa, forum bölümden turkish konu başlığı altında türk üyelerden yardım isteyebilirsiniz. tıktık tık

not: siteye ilk girdiğinizde anketler hemen gelmeyebilir, düzenli kontrol edilmeli. sabır işi biraz da. unutmamak için yer işaretleri çubuğuna ekleyebilir, gün içinde kontrol edebilirsiniz. offers (teklifler) bölümünde wannads anketleri var örneğin orayı da kontrol etmeyi unutmayın. yine offers bölümünde offertoro var. cep telefonunuza app indirerek (genellikle oyunlar) para kazanabilirsiniz. size ait hem ios hem android telefonunuz varsa kazancınızı ikiye çıkarabilirsiniz. yalnızca anket beklememek için bunları da yapabilirsiniz.
  • clixsense'in yerini alan yeni anket doldurup para kazanılabilen site.

task, anket ve diğer her türlü sorularınızda yardımcı olurum.

https://www.ysense.com/?rb=60392916
  • clixsense yerine geçen anket sitesi.
    https://www.ysense.com/?rb=60248988
  • clixsense yerine geçen anket doldurarak para kazanma sitesi. entrynin sonundaki linke tıklayarak üye olmanız halinde sizin kazancınız azalmadan benim ekstra kazanmamı sağlayabilirsiniz. referansımla veya referanssız üye olup para kazanmak isteyen tüm sözlükçülere yardımcı olabilirim.ysense üyelik
  • dolar kuru bu haldeyken gününüzün ufak bir bölümünü ayırarak güzel kazançlar elde etdebileceğiniz site.

anket* doldurarak, görev* yaparak veya çeşitli pazaralama firmalarından gelen teklifleri* yaparak kolay yoldan bilgisayar başında para kazanabiliyorsunuz.

surveys: en çok kazandıran yöntem bu diyebilirim. günlük olarak anket yapıyor ve para kazanıyorsunuz. anketlerin %95'i türkçe oluyor. daha fazla anket gelmesini istiyorsanız tutarlı ve doğru cevaplar vermeniz gerekli. aksi halde firmaların kara listesine giriyor ve çok az anket teklifi almaya başlıyorsunuz.

taks: bu bölümde figure eight üzerinden gelen görevleri yapıyorsunuz. web sayfası içerisinden bilgi bulma, çeviri işleri, ses kaydı dinleyip analiz yapma gibi görevler var. görevleri yapmaya devam edebilmeniz için en az %70 doğruluk oranını tutturmanız gerekiyor. doğruluk oranı arttıkça seviyeniz de artıyor ve daha çok kazanmaya başlıyorsunuz.

offers: teklifler bölümünde firmalardan gelen görevleri yapıp karşılığında para alıyorsunuz. bu görevler genelde bir mobil uygulama indirme, mobil bir oyunda belli bir seviyeye ulaşma, bir web sitesinde üyelik açma gibi şeyler oluyor.

ben tasks ve offers kısmında pek takılmadan günde 30-40 dk ayırıp anket yaparak ayda 40 dolar civarı kazanabiliyorum. sizin daha fazla zamanınız varsa taskları da yaparak gelirinizi arttırabilirsiniz.

bunun yanında siteye sizin referansınızla üye olan kişiler para kazandıkça siz de kazanıyorsunuz. üye olmayı düşünüyorsanız benim referans linkimle üye olduğunuz taktirde bana da katkı sağlamış olursunuz. her türlü soru için yeşillendirebilirsiniz. şimdiden bol kazançlar.
  • tanım: ay sonunda 3. ödememi almayı planladığım site.

ödemeyi payoneer vasıtasıyla almayı düşünüyorum. minumum çekim limiti 52$.

buradan üye olun, birlikte kazanalım. sorularınız varsa, çekinmeden sorabilirsiniz. şimdiden teşekkürler.

üyelik linki
  • (bkz: clixsense) 'in bugün güncellenen yeni versiyonu. klasik clix'ten radikal derecede farklılıklar içerse de min. para aktarım limitini 5$'a düşürmüş olmaları ilk dikkat çeken özellik. sıcak paranın kokusunu sevenler için* (bkz: payoneer) üzerinden 50$ aktarım limiti bulunmakta. ayrıca ülkemiz için çok bir fark yaratmasa da (bkz: paypal) ile aktarım yöntemi getirilmiş.

sisteme ilk bakışta edindiğim izlenim, clixsense'te sıkça karşılaşılan, profile geç düştüğü için girer girmez kota full cevabı veren anketlerin artık daha az karşımıza çıkacak olması. yine (bkz: figure eight) taskları ve oyun tekliflerinin bulunduğu offers bölümü klasik şekilde devam etmekte.

yeni katılacak arkadaşların buradan sisteme üye olarak kolayca adapte olup para kazanmaya başlayacaklarını düşünüyorum. bol kazançlar.
  • clixsense'in gelen guncellemeyle aldigi yeni ad.

3.5 ayda 600 dolar kazanmis biri olarak onceki entrylerime, verdigim bilgilere, kazanc kanitlarima ve odullerime buradan ulasabilirsiniz:

(bkz: #89923020)*
    (bkz: #92195490)*
    (bkz: #93259845)*

benim farkettigim degisiklikler ise sunlar:

iyi yenilikler:
    - yeni odeme yontemi olarak amazon eklenmis. ustelik artik 5 dolarla bile bu yontemle odeme alinabiliyor! (+++++)
    not: bu kisim tam net degil yalniz. bu kart sadece amerikan amazon.com'da mi gecerli yoksa digerlerinde de geciyor mu teyit etmedim henuz.
    - yeni odeme yontemi olarak paypal eklenmis. 25 dolar minimum cekimi var. (++++)
    - site hizlanmis ve artik did you complete? olayina gerek kalmamis (+++)

kotu yenilikler:
    - anketin hangi cihazdan yapilabilecegi bilgisi kalkmis. ayrica telefondan masaustu modunda acsaniz bile surekli yeni sekme actirdigi icin orada mobile donup atiyor. (-----)
    - opinionworld ve opinionsurvey kaldirilmis (-----)
    - skrill ve tango card kaldirilmis (----)
    - chat kaldirilmis (--)
    - mobilde anketten atinca anasayfaya donuyor bu sekilde gereksiz yere bir suru sekme acilmis oluyor (-)
    - gun bonusu gibi seylerin sayaci sifirlanmis. gecici olsa da ilk 2 gun %2 daha az kazanacagiz demektir. cok onemli degil ama daha onceki gun bonusu, task bonusu ve odul bonuslarindan gelen paralarin bilgisi kaybolmus/sifirlanmis. (-)

farkettikce guncelleyecegim.

benim referansimla uye olup yardim ve tuyolarimla birlikte kazanmak isteyenler icin referans linkim: https://www.ysense.com/?rb=59901608
  • ayda en az 600 tl kazandıran site. tek yapmanız gereken şey anket doldurmak, task yapmak.

2014 yılından beri 5 yılda toplam 3667$ kazanmışım kanıt. daha da 55$ bekleyen ödemem var.

site ile ilgili detaylı bilgi için bu blog incelenebilir.
  • clixsensee adlı sitenin yeni versiyonu.
    doların değeri bizim ülkede artmış olduğundan haliyle işe yarayacak bir site.hele birde öğrenciyseniz ysense’nin kölesi oluyorsunuz çünkü bir yerlerden gelen üç beş kuruş sizin can simidiniz oluyor. o yüzden vaktiniz varsa boş zamanlarınızı anket doldurarak değerlendirip iyi bir gelir elde edersiniz.sitenin linki