şükela:  tümü | bugün
 • 15 temmuzdan şimdiye kadar yapılan cadı avında hiç rastlamadığım muhteşem doğa olayı.

  akp ve ysk içinde şimdiye kadar tutuklanan, açığa alınan hiç kimse olmadı. olsa bile duyulmadı, görülmedi.

  ysk içinde fötöcülerin bilerek ve isteyerek ifşa edilmediğini düşünüyorum ki böyle bir durumda 14 yıldır yapılan bütün şeçimler şaibeli olacaktır.

  e akp zaten malumunuz yine mağdur ve mağrur.
 • bir diğer ihtimali ise bulunduğu tespit edilmiş olup, en sona bırakıldıklarıdır. çünkü bakan ve mv dedikleriniz işkillendiği anda ülkeye zarar verebilecek, delil yokedebilecek güçlere sahip ya da en azından örgüt sırlarına müdahil kişiler olabilrler.

  buna chp, mhp ve diğer partileri de katmak gerektiğini de unutmayalım. bu kişlerin sinsiliklerini hesaba katarsanız, iki muhalif konuşma yapıp nasıl bir anda muhalefet partilerinde kendilerine yer bulabileceklerini bilmeniz gerek. televizyonda dört tane cümlesiyle insanları parti kurmaya teşvik eden halkımız için malesef milletvekilli hiçbir zaman tahsil, özgeçmiş ve parti için çalışmalarla kıstaslanmamıştır.
 • bilhassa akp yancısı "muhafazakar liberal" kanattan zırıl zırıl zırıldayanları gördükçe iyiden iyiye b$ olduğuna kanaat getirdiğim iddia.
 • ysk'ya neden operasyon yapılmaz bilmem ancak akp'de fetöcü olmaması ya da operasyonların olmayacak olması imkansızdır. yine de bir siyasi partiden bahsettiğimizi, üstelik bu siyasi partinin iktidarda olduğunu unutmamak gerekir. aceleye getireyim derken gücünü sarsacak bir şey yapmak istemeyişindendir siyasi operasyonların gecikmesi ancak muhakkak olacaktır ve önemli isimleri barındıracaktır. tabi önce gerekli şartlar sağlanıp kamuoyu hazırlanacaktır.
 • öküz ölmüş ama ortaklık henüz bitmemiştir. ortaklık bittiğinde karıncalar ezilmeye devam edecektir.
 • ysk akp yi seçtiren kurumdur öyle ysk ya operasyon düzenlemek seçimlerde yapılan usulsüzlükleri ortaya çıkarır