şükela:  tümü | bugün
  • kim lan bu dümbük?
  • john travolta ya benzerliğiyle dikkatleri üzerine çeken tiktoker.
  • fiziksel görüntü olarak rahmetli kemal sunal'ın biraz kilolu hali gibidir...

sanırım onun filimleri ile büyümüş ki çoğu hareketinde ona benzemeye çalışıyor.

parasının kaynağını anlayacak kadar çok izlemedim.
    ama muhtemelem uçak içinde çekilmiş videoları gerçek uçak ta değil, bu iş için tasarlanmış similasyon maketlerinde çekiliyor.
    ya da adamın gerçekten uçağı var. yoksa ben hiç uçakta çiğ köfte yapan görmedim :)

edit: adı yavuz osman'mış
  • videolarında sürekli aynı figürü sergileyip kafa sallayarak nusret gibi yeni bir akım başlatacağını düşündüğüm enteresan kişilik.
  • sürekli keşfete düştüğü için merak edip izliyorum, sonra da ben ne izledim diyorum.
    değişik bir tip. gerçekten zengin mi, zengin gibi mi takılıyor anlamadım :)
  • ismi deep turkish web karakteri gibi geldi ilk başta
  • ukrayna'da mahsur kalan tiktoker.
  • bu kadar görgüsüz, bu kadar cahil, bu kadar yılışık, bu kadar antipatik bir şekilde ukraynalı kadınları taciz eden, videolarını çeken bir tip olmasını geçtim, bunu övüne övüne ve türk kimliğiyle yapması daha da beter.

zerre farkı yok buradaki mültecilerden.
    tepkimizi içimizden çıkan "mültecilere" de göstersek iyi olacak gibi...

edit: son zamanlarda değişti mi bilmiyorum. ama bir dönem tiktok canlı yayınları ve videoları sırf bu şekildeydi. şu aralar "zenginlik" üzerine mi yürüyor yoksa aynı saçma tacizlerini devam mı ettiriyor, bilemiyorum.
  • acilen kulağına küpe takılıp kısırlaştırılması gerektiğini düşündüğüm kişilik.
hesabın var mı? giriş yap