şükela:  tümü | bugün
  • en iyi yts klonu olacak. tüm grupların desteğini görüyor, yts trafiği zaten üstlerinde riplerde sıkıntı olmazsa replikası da olsa yify geri dönmüş sayılabilir.
  • gerizekalılığın lüzumu yok. yify asla geri dönmeyecek yerine iyi bir klon geçecek. bence şu an en iyisi bu. amına koyim sanki yify'nin orijinal adamları sahabe, kloncular götveren gibi davranmanızı da anlamış değilim. netice de korsan film peşindesiniz hepiniz ibneler.
  • daha iyi bir audio kalitesiyle filmleri rip edecekleri söylenmiş ama çok bariz olarak filmlerinin ses kalitesi eski yify'den kötüdür. usb bellek aracılığıyla tv'den film izleyen biri olarak (kulaklıkla) eskiden korsan vcd'lerde olduğu gibi ses kanallarından cıyır cıyır sesler gelmekte kulağıma. ne deniyor bu probleme bilmiyorum ama filmlere olan konsantrasyonumu bozan bir durum. özellikle sessiz sahnelerde ve diyaloglarda s harfi telaffuz edildiğinde çok belli oluyor.
  • yok yify gerçekten ölmüş. bunların yify ile alakası olamaz, yify'ye göre rip kalitesi yerlerde sürünüyor. iyi kötü bir üretkenlik vardı. o da yok.

bu arada yify açıkken, kickass'taki aramalarda en üstü sıralarda olurdu. şimdi bakıyorum kickass'ta "yts.ag" ripi tek bir film bile yok. hakikaten çakmalar galiba. ben ikna oldum.
  • yts.to kapandıgından beri bir arkadasım .ag olarak devam edıyor dedı...şimdilik oradan devam edıyorum kalıte dusuk degıl bence
  • daha önceki entrym'de belirttiğim ses sorunu yüzünden en sonunda beni etrg'ye geçirtmiş gruptur. özellikle everest filmindeki kar fırtınası sahnelerinde bu ses çınlamaları çok rahatsız ediciydi. daha sonra indirdiğim tüm filmlerinde de bu sorun devam ediyordu zaten. sadece the intern'de eski yify kalitesine yaklaşmışlardı. bu ses sorunu (muhtemelen filmi daha düşük boyuta sığdırmak için oluyor) filme olan konsantrasyonumu engellediği için kendilerini terketmiş bulunuyorum.
  • an itibariyla sitesi boşalmış durumdadır.

edit: geri gelmiştir. gidiyor geliyor efendim.
  • malesef göçmüştür. umarım geri gelir.