• fiyatı 2 tl'dir. istanbul üniversitesi'ninkiyle yarışamaz yemekleri belki ama iyidir, hoştur gene de.
  • yenilmemesine rağmen, ısrarla, ilginç ilginç, çorbalar icat eden yemekhane.
  • fiyatında indirim adı altında bindirim yapılan yemekhane. 2 tl olan fiyat, 1,80 tl'ye düşmüştür. lakin bununla birlikte verilen pilav/makarna çeyreğine, verilen yemek de yarıya düşmüştür. etli patates diye görünen yemeğin yanına 1 (yazıyla bir) çubuk patates atılmaktadır.
  • hayatımda ismini hiç duymadığım çorbalar çıkaran yemekhane. dünden kalan yemekleri bir sonraki gün çorbanın içine kattıklarını duymuştum ama ne kadar doğru bilemem.

fiyatı 2 liradan 1.80 ne indirildiğinden beridir zaten tabldota konulan yemek miktarında gözle görülür bir azalma da oldu. istikrarlı bir şekilde her gün kötü tatlı çıkarmaları da cabası.
    puanım 10 üzerinden 6.
  • hapishane yemekhanesinden hallicedir.
  • 1.80 ucuz yemek falan istemiyorum. parası neyse verelim de düzgün bir şey yiyelim dedirtir şahsıma
  • öğrenciler için 2tl olan kartlı yemek ücreti, yapılan yeniden değerleme ile birlikte 2.25tl’ye, fiş ücreti ise 8tl’den 11tl’ye yükseltilmiş.

istanbul üniversitesindeki yemekhane rezaletinden sonra şükrettiren yemekhanedir.
  • çorbalar berbat. tatlıların bazıları da öyle.amaaan ben de 2.25 'e iyi yemek bekliyorum. ne kadar komiğim :)))))
  • yemek ücreti 1.90 olmuş ama kasa fişi 11 lira hala.
  • kendi kendine 1.90 olmamıştır, öğrencilerin haklı mücadelesi sonucu öğün fiyatı 1.90a çekilmiş olan yemekhanedir.
hesabın var mı? giriş yap